Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Üye Ol | Giriş Yap

 

Nical Smart Micro fosfor plak tarayıcı

  • İl: İstanbul
  • İlçe: Fatih
  • İlan Verenin Adı Soyadı: Dentamax
  • İletişim numarası: 0212 532 33 36
  • İlan tarihi: 16/01/2017 10:40
  • Bitiş tarihi: 23 gün, 11 saat
NİCAL İNSERT
TR.Nıcal Smart Mıcro Broşür_2-2-001TR.Nıcal Smart Mıcro Broşür_3-3-001

İlan Detayları

‘ Nical Smart Micro, İtalyan teknolojisini, yalın dizaynı ile minimum fiyata sizlere sunuyor.

OEM medikal parça ve cihaz üreticisi olan ‘ Nical, ilk defa kendi markası ile piyasaya Türkiye’de Dentamax distribütörlüğü ve güvencesinde çıkıyor.

Tamamen otomatikleştirilmiş tuş ve buton bulundurmayan çalışma stili, fosfor plak tarayıcı cihazlarda bir ilk. 4 adet boyutta plak tarama özelliğine sahiptir. Bu sayede RVG cihazlarına göre farklı ebatlarda sensörler kullanabilme avantajı sağlar, fosfor plak sensörleri uygun maliyetleri ile kolay yenileyebilme avantajına sahiptir. Karton tutucu ve hijyen poşet barındıran plak kullanım stili ile de ‘cross infection, riskini minimize eder. 4,5 kg’lık ağırlığı ve en küçük alanlara bile sığabilen kompakt yapısıyla intra oral dijital görüntüleme çözümlerinizde en iyi yardımcınız olmaya aday.

Aynı teknoloji için neden daha fazla ödeyesiniz?

Nical Smart Micro, lansman dönemi kampanyasında fiyatı başlangıç kullanım seti ile birlikte (4 adet fosfor plak, her boyut plak için 200’er adet karton tutucu ve hijyen poşet içerir)
‘4.400 Euro + %8 KDV, dir. World özellikli kredi kartlarına %4 komisyon oranı ile 7 taksit yapılabilmektedir. Üretici ve firma ve Türkiye distribütörü firmamız tarafından 2 yıl yedek parça ve servis garantisi verilmektedir. Siz de uygun fiyata İtalyan kalitesine, Dentamax güvencesi ile sahip olun.

İlan ID: 73857ce9401c841b

0 favorites

Sponsor Linkler

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com