Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Üye Ol | Giriş Yap

 

NİÇİN MESAM BURSADENT BÜNYESİNDE YER ALMALIYIM

  • İl: Bursa
  • İlçe: YILDIRIM-OSMANGAZİ-NİLÜFER
  • İlan Verenin Adı Soyadı: ÖZEL MESAM BURSA DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİKLERİ
  • İletişim numarası: 0224 363 57 57
  • İlan tarihi: 05/06/2016 20:52
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi bitti
NİÇİN MESAM BURSADENT BÜNYESİNDE YER ALMALIYIM - Görsel1NİÇİN MESAM BURSADENT BÜNYESİNDE YER ALMALIYIM - Görsel2

İlan Detayları

*Ekip ruhu taşıyan Bursa’nın en büyük hekim kadrosu olan Kliniklerimiz Yeni mezun hekimlerin enerjisi ile Deneyimli hekimlerin tecrübesinin buluştuğu yerdir.

*MESAM Siz değerli hekimlerini güler yüzle karşılar misafirhanelerimizde (şehir dışından gelip çalışmak isteyenler için ) 1 ay süreyle ücretsiz kalma olanağı sağlar.

*Kurum yönetiminin tüccar zihniyetli olmayıp, diş hekimi ortaklı olması sizlerin herhangi bir sıkıntınızda hekim gözüyle bakarak yanınızda olmamızı sağlar. Diplomalarınızı alabilmek için geçirdiğiniz uykusuz geceleri biliyoruz ve mesleğe verdiğiniz emeği maksimum kazanıma döndürmeniz için yanınızdayız.

*MESAM’da işimiz yalnızca çalışıp çok kazandırmak değil hekimlerimizin motivasyonunuda önemsiyoruz yıl içerisinde şehir içi ve şehir dışı gezi ve sosyal faaliyetlerimizle deşarj olmanıza yardımcı oluyoruz.

*Bursa’nın doğusundan batisina şehrin stratejik yerlerinde 7 şubesiyle hizmet verirken prensibimiz Mutlu Hekim Mutlu Hasta Mutlu Kurum

*Tüm bunların yanında kendi muayenehaneniz gibi çalışabileceğiniz bir ortamda ayni zamanda dilerseniz kendilerini geliştirmek isteyen hekimler için (Impant , estetik, cerrahi gibi alanlarda) tecrübeli hekimlerin desteği ve her türlü ekipman ve donanım desteği ile sektördeki 10 yıllık güvenilir geçmişimizle sizlere yüksek kazanım ve huzurun buluştuğu bir ortam sunuyoruz
Biz sizinle çalismaya hazırız ya Siz?

2115 toplam görüntüleme, 5 bugün

  

İlan ID: 499575466ddb3ff8

2 favorites

İlan verenin diğer ilanları

Sponsor Linkler

Yorum Yaz

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com