Dentacenter Kurtköy Kliniğimize Asistan Aranmaktadır Pendik

Yayınlanma tarihi: 14/09/2018
 • Konum: Kurtköy, Pendik, İstanbul, Türkiye

DentaCenter Ağız ve Diş Sağlığı Klinikleri 1994 yılında şubeleşmenin nabzının attığı noktada kurulmuş bir markadır. Biz Karlı bir dağın eteklerinde ağır ama emin adımlarla yükselen bir treniz. Yükseklikleri görmek için dağın yamaçlarına bakıyoruz. Biz personel aramıyoruz, yol arkadaşı arıyoruz. Biz çalışan aramıyoruz, yeni bir aile üyesi arıyoruz. Biz sizden bir makine olup gece gündüz çalışmanızı değil, hayatta mutlu olmanızı bekliyoruz. Ailemizin bir parçası olmak için ihtiyacınız olan tek şey gözlerinizde parlayan çalışma aşkı, geleceğe dair hedefleriniz, hayalleriniz ve onlara ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz aile desteği.

DentaCenter başarı ve yenilikçilik ruhu üzerine inşa edildi. Unutulmamalıdır ki herkes kendi geleceğini inşa eder, size öylece verilmez. Hayata daima gülümseyen, yaratıcı, çalışkan banko görevlilerini, mis kokan elleriyle kliniği silip süpürecek yardımcı personellerini, insanların ağrılarını ve korkularını dindirecek, dünyalarını değiştirecek diş hekimlerini, büyüyen yapının temel taşlarını oluşturacak yönetim ekibimizi ve daha nicelerini aramızda görmek istiyoruz. Kısaca biz sizi istiyoruz, fakat soru şu: Siz ne istiyorsunuz?


Genel Nitelikler

** Hasta memnuniyetine önem veren,
**Her geçen gün kendine yeni bir şeyler katmayı kendine hedef edinmiş,
**Tercihen en az biy yıl deneyimli
**Ekip çalışmasına yatkın,
** İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, , güler yüzlü ve pozitif,
** Tam zamanlı çalışacak,
** Sorumluluk sahibi.

Konum: Pendik ilçesi ilanları
İlan numarası: 28439
İlanı veren: DentaCenter İ.K
İletişim numarası (Tel. veya mail): 0544 740 55 89
İlan verenin diğer ilanları: DentaCenter

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com dişhekimliği iş ilanları , dental malzeme alış ve satış ve diğer dişhekimliği ilanları içerir.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • erkek banko görevlisi
  erkek banko görevlisi
  Diğer eleman arayanlar - Sultanbeyli (İstanbul) - 14/09/2018

  Sultanbeyli şubemizde görevlendirilmek üzere; Hasta ve yakınları ile kuvvetli iletişim kurabilecek, Güleryüzlü, Eğitime ve kendini geliştirmeye açık, Kişisel bakımına özen gösteren erkek resepsiyon görevlisi alınacaktır. Cv'lerinizi sultanbeyliadsp@g...

 • BANKO GÖREVLİ ARANMAKTADIR
  BANKO GÖREVLİ ARANMAKTADIR
  Diğer eleman arayanlar - Sultangazi (İstanbul) - 14/09/2018

  Via Dental Clinic Bünyesinde çalışmak üzere tam zamanlı en az 1 yıl tecrübeli banko görevlisi çalışma arkadaşları aranmaktadır. Cvlerinizi ik@viadentalclinic.com adresine veya 0 537 655 85 75 iletebilirsiniz.

 • DENEYİMLİ RESEPSİYON GÖREVLİSİ
  DENEYİMLİ RESEPSİYON GÖREVLİSİ
  Diğer eleman arayanlar - Çekmeköy (İstanbul) - 14/09/2018

  Çekmeköy şubemizde görevlendirilmek üzere; Hasta ve yakınları ile kuvvetli iletişim kurabilecek, Güleryüzlü, Eğitime ve kendini geliştirmeye açık, Kişisel bakımına özen gösteren resepsiyon görevlileri alınacaktır. Cv lerinizi radixdentcekmekoy@gmail....

Satılık domain: dentalmarket.net , dentalmarket.org 

Site yöneticisi iletişim mail adresi : dentalilancom@gmail.com