BANKO GÖREVLİSİ

Pendik, İstanbul
2 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 04/05/2024 ,

BANKO GÖREVLİSİ

Pendik, İstanbul
2 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 04/05/2024 
Favorilere Kaydet

Açıklama

BANKO GÖREVLİSİ. Pendik merkezde bulunan İstanbul Lazer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz 2007’den beri hizmet vermektedir. İleri teknolojiye sahip bilimsel çalışma ve etik değerlere önem veren kliniğimize prezentabl, pozitif enerjili, güler yüzlü, sosyalleşmeyi seven, mesleğinde ilerlemeyi hedef alan BANKO GÖREVLİSİ çalışma arkadaşı arıyoruz.
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam yerine XXXX gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı veya yazıyı görebilmek için üstüne tıklayınız.
Benzer ilanları ara

PENDİK LAZER ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj gönderebilmek için Giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 7+ yıl dan beri kayıtlı

Son görülme 1 hafta önce

Dentalilan.com hakkında!

  • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
  • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
  • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
  • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
  • .
    BANKO GÖREVLİSİ
    BANKO GÖREVLİSİ tarafından PENDİK LAZER