BESTDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞILIĞININ BÜYÜYEN AİLESİNE

Ataşehir, İstanbul
4 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 21/06/2024 ,
Dentalilan.com

BESTDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞILIĞININ BÜYÜYEN AİLESİNE

Ataşehir, İstanbul
4 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 21/06/2024 
Favorilere Kaydet

Açıklama

BESTDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞILIĞININ BÜYÜYEN AİLESİNE. Sağlık sektöründe deneyimli tercihen özel hastane ve kliniklerde hasta danışmanlığı görevinde bulunmuş, üniversite mezunu, ekip çalışmasının gücüne inanan, bilgisayar bilgisine sahip, yüz yüze ve telefonda ikna becerileri gelişmiş, prezantabl ve güler yüzlü, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek hasta danışmanı ve hasta kayıt kabul yetkilisi alınacaktır.
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam yerine XXXX gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı veya yazıyı görebilmek için üstüne tıklayınız.
Benzer ilanları ara

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 2+ yıl dan beri kayıtlı

Son görülme 9 saat önce

Dentalilan.com hakkında!

  • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
  • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
  • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
  • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
  • .
    BESTDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞILIĞININ BÜYÜYEN AİLESİNE tarafından Bestdent