Bu ilanın süresi dolmuştur. Güncel değildir!

Çanakkale’de Diş Hekimi İş Arıyor

Çanakkale Merkez, Çanakkale
4 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 22/02/2024 ,
Dentalilan.com

Çanakkale’de Diş Hekimi İş Arıyor

Çanakkale Merkez, Çanakkale
4 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 22/02/2024 
Favorilere Kaydet

Açıklama

Çanakkale’de Diş Hekimi İş Arıyor. 2023 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldum. Çanakkale’de ikamet etmekteyim. Fakültedeki eğitim sürecimde birçok tanı ve tedavi yöntemi öğrendim ve uyguladım.( Detertraj, Küretaj, Kök Kanal Tedavisi , Endomotor Kullanımı, Kompozit Restorasyon, Kanal içi Post, Total Protez, Hareketli Protez, Sabit Protez, Gece Plağı, Yer Tutucu, Amputasyon, Süt Dişi KKT, Fissür Örtücü Uygulaması, Diş Çekimi vb.)
Yeni mezun bir diş hekimi olarak öğrenmeye istekliyim, deneyim kazanmak istiyorum. Hastalarla iletişimim iyidir, güler yüzlüyümdür. B2 seviye ingilizce derecesine sahibim. Tam zamanlı çalışacağım bir iş arıyorum. İncelediğiniz için teşekkür ederim.
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam yerine XXXX gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı veya yazıyı görebilmek için üstüne tıklayınız.
Benzer ilanları ara

Mehmet Can Taşdemir ile iletişime geçin (ilan veren)

  Bu ilanın süresi doldu, İlan veren ile iletişime geçemezsiniz.
  Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

  Üye detayları Detaylar

  İlan veren üye 4+ ay dan beri kayıtlı

  Son görülme 2 gün önce

  Dentalilan.com hakkında!

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
 • .
  Çanakkale’de Diş Hekimi İş Arıyor tarafından Mehmet Can Taşdemir