Bu ilanın süresi dolmuştur. Güncel değildir!

DANIŞMA GÖREVLİSİ - MALTEPE

Maltepe, İstanbul
3 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 27/03/2024 ,
Dentalilan.com

DANIŞMA GÖREVLİSİ - MALTEPE

Maltepe, İstanbul
3 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 27/03/2024 
Favorilere Kaydet

Açıklama

DANIŞMA GÖREVLİSİ - MALTEPE. Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı, hasta potansiyeli yüksek, A tipi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine deneyimli veya yetiştirilmek üzere, hasta memnuniyetine önem veren, iletişimi güçlü, güler yüzlü, bayan danışma görevlisi çalışma arkadaşı aramaktayız. Şartlar yüz yüze görüşülecektir.
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam yerine XXXX gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı veya yazıyı görebilmek için üstüne tıklayınız.
Benzer ilanları ara

Dentakademi ile iletişime geçin (ilan veren)

  Bu ilanın süresi doldu, İlan veren ile iletişime geçemezsiniz.
  Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

  Bu üyenin diğer ilanları

  Dentalilan.com hakkında!

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
 • .
  DANIŞMA GÖREVLİSİ - MALTEPE tarafından Dentakademi