????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Diş hekimi Tolga GÜLÇİÇEK

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 11/05/2024 , Güncelleme tarihi: 11/05/2024

Diş hekimi Tolga GÜLÇİÇEK

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 11/05/2024 , Güncelleme tarihi: 11/05/2024
Favorilere Kaydet

Açıklama

Diş hekimi Tolga GÜLÇİÇEK. Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Diş Hekimi • Ataşehir / İstanbul
1977 yılında Ankara doğumludur. Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi'ni bitirmiş ve ardından 1995 yılında başladığı 5 yıllık Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2000 yılında mezun olmuştur. Yine Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde uzmanlık sınavını kazanmış ve Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başlamıştır. 2002 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 8 ay süren Anesteziyoloji, KBB ve Plastik Cerrahi Anabilim dallarındaki rotasyon eğitimini alırken ardından eğitimine 6 ay İngiltere Londra'da devam etmiştir.. 2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri, University of Michigan Hospital ve Mott Children Hospital'da misafir öğretim üyesi olarak görev almıştır. Prof.Dr. Joseph I. Helman ve 2010 yılında kaybettiğimiz Prof.Dr. L. George Upton ile alanında bir çok ameliyatlara katılmıştır. 2006 Mayıs ayında doktora eğitimini tamamlamış ve Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi dalında uzman doktor ünvanını almıştır. 2006 Ağustos-2007 Ağustos arasında Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu Eğitim ve Tümen Komutanlığı'nda Yedek Subay Diş Tabibi olarak askerlik görevini tamamlamıştır. 2011 yılı Mart ayında Hollanda (UMCG) University Medical Center Groningen'de misafir çene cerrahisi uzmanı olarak ameliyatlara katıldı. 2012 yılı mayıs ayında Danimarka Aarhus Üniversitesi Hastanesi'nde misafir çene cerrahisi uzmanı olarak Ortognatik cerrahi ve kalça (iliac) kemiğinden kemik nakli ameliyatlarına katıldı. 2012 yılı Eylül ayında Almanya Siegen Jung-Stilling Hastanesi'nde Prof.Dr. Berthold H. Hell yanında çene cerrahisi ve kalça kemiğinden kemik nakilleri konusunda ameliyatlara katıldı. 2013 yılında İtalya Parma'da Poliambulatorio Dalla Rosa Prati Hastanesi'nde Dr. Andrea Menoni'nin davetisi olarak ameliyatlara katıldı. 2007 yılı Kasım ayından bu yana İstanbul Ataşehir'deki Kliniğinde İmplantoloji, Ağız ve Çene Cerrahisi, Ağız içi Kemik Nakli Cerrahileri, Kalça Kemiği (iliac kemik), Kemik Greft Nakilleri ve Estetik Diş Hekimliği konularında çalışmalarına ve hizmetlerine devam etmektedir. Tedavileri:
Gömülü Dişler Diş Eti Çekilmeleri Periimplantitis Çene Kistleri Diş Eti Kanaması Diş Eti İltihabı Diş ve Diş Eti Hastalıkları İmplant İmplant Tedavisi 20 Lik Diş Yirmi Yaş Diş Gömülü 20 Yaş Diş Estetik Diş Çene Cerrahisi Diş Eti Ameliyatları Estetik Diş Hekimliği Gülüş Tasarımı Diş Kaplama İmplant Tedavisi Diş İmplantı

+90 216 455 50 00 info@tolgagulcicek.com
İlan numarası: 266315
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.
Benzer ilanları ara

dental ilan ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 6+ aydan beri kayıtlı.

Son görülme 4 gün önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Diş hekimi Tolga GÜLÇİÇEK
Diş hekimi Tolga GÜLÇİÇEK tarafından dental ilan