????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Esra Demir

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 12/05/2024 ,

Esra Demir

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 12/05/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

Esra Demir. Dişhekimi Dr. Esra Demir, Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesini başarıyla bitirerek Dişhekimi ünvanını almıştır. Daha sonra Protez Uzmanlığını doktorasını bitirmiş Protez uzmanı olmuştur. Protez uzmanlığı diş hekimliğindeki uzmanlık dallarından birisidir. Protetik Diş Tedavisi Uzmanı veya prostodontist ifadeleri de Protez Uzmanı ile aynı anlama gelir. Protez uzmanı, protez diş tedavileri konusunda uzmanlaşmış ve bu konuda (doktora düzeyinde) diplomaya sahip diş hekimidir. Eşi Çocuk Diş Hekimi Tahsin Demir ile beraber Bursa Nilüfer de Özel Diş Kliniklerinde çalışmaya devam etmektedir.

Adres: İhsaniye Mah. Leylak (110) Sok. Plaza 224 . B Blok Kat:8 Daire:36, Fatih Sultan Mehmet Blv., 16200 Nilüfer / Bursa, Türkiye
Telefon: 0555 100 55 95
İlan numarası: 266339
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.
Benzer ilanları ara

dental ilan ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 6+ aydan beri kayıtlı.

Son görülme 4 gün önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Esra Demir
Esra Demir tarafından dental ilan