????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Gözde Çobanoğlu

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 11/05/2024 , Güncelleme tarihi: 11/05/2024

Gözde Çobanoğlu

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 11/05/2024 , Güncelleme tarihi: 11/05/2024
Favorilere Kaydet

Açıklama

Gözde Çobanoğlu. 1983 yılında Ankara’da doğdu, Lisans eğitimini 2008 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında doktora eğitimini tamamladı.
"Türk Aligner Derneği" kurucu üyesi ve yönetim kurulu sekreterliği görevine devam etmektedir. Ayrıca "Avrupa Aligner Derneği" ve "Türk Ortodonti Derneği" üyesidir. Invisalign klinik konuşmacısı ve eğitmeni olarak yurtiçi ve yurtdışında bir çok konferansa katılmış, halen düzenlenen kongre ve sempozyumlarda sunumları ve eğitimleri devam etmektedir.
Mesleği ile ilgili dünyadaki yenilikleri yakından takip etmek dışında fotoğraf çekmekten keyif almaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir. İlgi alanları : Diş Çapraşıklığı Diş Gıcırdatma Diş ve Diş eti hastalıkları Diş Ağrısı Sınıf 3 Malokluzyonlar Dudak - Damak Yarıkları Çene Problemleri Gömülü Dişler Ortodontik Malokluzyonlar Sınıf 1 Malokluzyonlar Sınıf 2 Malokluzyonlar Ayrık Dişler Kırık Diş Çarpık Diş Diş Taşı Uyku Apnesi Diş Sıkma Temporomandibular Eklem (TME) Rahatsızlıkları Invisalign TedavisiJ.F. Kennedy Cad. 24/3,
Kavaklıdere Çankaya Ankara0312 466 1 333
0553 774 73 33info@gozdecobanoglu.com
İlan numarası: 266328
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.
Benzer ilanları ara

dental ilan ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 6+ aydan beri kayıtlı.

Son görülme 4 gün önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Gözde Çobanoğlu Gözde Çobanoğlu
Gözde Çobanoğlu tarafından dental ilan