????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Özgür Bultan

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 12/05/2024 ,

Özgür Bultan

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 12/05/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

Özgür Bultan. Açıklama1977 yılında İstanbul'da doğan Özgür Bultan, lise eğitimini Kabataş Erkek Lisesi'nde tamamlamıştır. 1994 yılında kazandığı İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden, 1999 yılında yüksek lisans diplomasıyla mezun olmuştur. 2000 yılında, aynı fakültenin Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı, Kuron Köprü Protezi Bilim Dalı'nda başladığı doktora eğitimini ise 2006 yılında tamamlayarak 'Protetik Diş Tedavisi Uzmanı' unvanını almıştır. Aynı bölümde sürdürdüğü öğretim üyeliği görevini 2016 yılında sona erdirmiştir. Halen, İstanbul Nişantaşı'nda VivaDent Diş Kliniği'nde, başta estetik diş hekimliği ve implantoloji olmak üzere, tüm diş hekimliği dallarında çalışmalarına devam etmektedir. Özel kliniğine ek olarak, çeşitli kurum ve kuruluşlarda özellikle implant, estetik diş hekimliği ve dental fotoğrafçılık ile ilgili olarak yurtiçi ve yurtdışında eğitim ve kurslar vermektedir. Kendisi gibi diş hekimi olan Evrim Özer Bultan ile evli olan Özgür Bultan, Can'ın babasıdır

https://www.ozgurbultan.com.tr/

Adres: Teşvikiye Cad. No:51 Aydın Apt. Kat:2 D:4 Nişantaşı, 34365 Şişli/İstanbul


BİZE
ULAŞIN
Tel: +90 212 234 99 96
Mobil: +90 542 338 99 96
E-mail: ozgur@ozgurbultan.com.tr
Benzer ilanları ara

dental ilan ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 6+ aydan beri kayıtlı.

Son görülme 4 gün önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Özgür Bultan Özgür Bultan
Özgür Bultan tarafından dental ilan