???? Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

İmplant-Perio

2 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 04/06/2024 ,
Resim yok

İmplant-Perio

2 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 04/06/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

İmplant-Perio. Periodontal tedaviler , yirmi yaş çekimi , implant cerrahileri, ileri implant cerrahileri, zigomatik implant tedavilerinde yardımcı olabilirim . Tüm periodontal ve implant cerrahisinde ihtiyaç olacak cihaz ve aletlere sahibim. Bursa Merkez-Karacabey-M.kemalpaşa de yardımcı olabilirim .
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam yerine XXXX gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı veya yazıyı görebilmek için üstüne tıklayınız.
Benzer ilanları ara

Tolga sönmez ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj gönderebilmek için Giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 6+ yıldan beri kayıtlı.

Son görülme 1 gün önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

  • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
  • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
  • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
  • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
  • İmplant-Perio tarafından Tolga sönmez