Diş Hekimi Asistanı iş arıyor

Yayınlanma tarihi: 10/10/2023
 • Konum: Keçiören, Ankara, Türkiye

İstanbul Gedik Üniversitesi onaylı sertifika alarak eğitimimi tamamladım. Daha önce 4 kliniği olan özel bir poliklinikte çalıştım. Kendine güvenen verilen görevi eksiksiz bir şekilde yerine getiren biriyim ve kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum.

Konum: Ankara   Keçiören ilçesi
İlan numarası: 227982
İlanı veren: Tuğba Yılmaz
İletişim:(tel.veya mail): 05432951083
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Fatma Yılmaz

Benzer ilanlar

 • Part time diş hekimi asistanı
  Part time diş hekimi asistanı
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - () - 09/10/2023

  Adım Bedirhan Kurt. 20 yaşındayım. Ankara üniversitesi ağız ve diş sağlığı bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Hem bu meslekte tecrübe sahibi olmak için hem de kendi ekonomime katkıda bulunmak için çalışmak istiyorum. okula gittiğim için part time olacak ş...

 • Diş Hekimi Asistanı olarak İş arıyorum
  Diş Hekimi Asistanı olarak İş arıyorum
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Çankaya (Ankara) - 09/10/2023

  Kırıkkale Üniversitesi Ağız ve Diş bölümü mezunuyum. Üniversite hastanesinde staj yapmış olup ayrı olarak özel bir klinikte yapmış olduğum staj tecrübem vardır. Cebeci/Çankaya da ikamet ediyorum. İletişime geçmeniz durumunda cv gönderebilirim.

 • Diş Hekimi asistanlığı için iş arıyorum
  Diş Hekimi asistanlığı için iş arıyorum
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - () - 29/09/2023

  Üniversite mezunuyum diş hekimi asistanlığı sertifikam var. Henüz bir iş deneyimim yok.Öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye açığım.Sigara kullanmıyorum.Hem çalışma ortamına hemen uyum sağlarım hem de insan ilişkilerinde iyi olduğumu düşünüyorum. Full-ti...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom