Diş hekimi asistanı

Yayınlanma tarihi: 17/10/2023
Güncellenme tarihi: 17/10/2023
 • Konum: Bayındır/İzmir/Fırınlı Osmanoğlu Küme Evleri, Bayındır, Torbalı, İzmir, Türkiye

Merhaba ben Nil 20 yaşındayım Bayındır/İzmir'de ikâmet ediyorum.Lise hemşire yrdm.bölümü mezunuyum. Bülent Ecevit Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümünden ortalama 3.63 notla bölüm üçüncüsü olarak derece yaparak mezun oldum.Okul dersleri hariç 1.sınıftan başlayarak okul bitene kadar Bülent Ecevit Diş hekimliği fakültesinde kliniklerde çalıştım yaz stajımı orada tamamladım. Yurt içi ve yurt dışı İş teklifleri alıyorum fakat yakın olması tercihimdir.
Hekimle beraber koordineli çalışmak,simantasyon karıştırma,asiste etme,malzemeleri düzenleme,bir asistanı yaptığı tüm işleri yaptım tüm kliniklerde çalıştım sadece sterilizasyon bölümünde çalışmadık personelleri farklı idi ama görürsem yaparım.
Sigara kullanmıyorum,disiplinliyim,sorumluluk sahibiyim kendimi geliştirebileceğim klinik arıyorum dönüş için ulaşabilirsiniz.
Özgeçmişimi öğrenmek isterseniz lütfen iletişime geçiniz

Konum: İzmir   Torbalı ilçesi
İlan numarası: 229242
İlanı veren: Nil Şat
İletişim:(tel.veya mail): satnil26@gmail.com 538 366 0365
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Nil Şat

Benzer ilanlar

 • Diş hekimi asistanı
  Diş hekimi asistanı
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Torbalı (İzmir) - 13/10/2023

  Merhaba ben Nil 20 yaşındayım Bayındır/İzmir'de ikâmet ediyorum.Lise hemşire yrdm.bölümü mezunuyum. Bülent Ecevit Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümünden ortalama 3.63 notla bölüm üçüncüsü olarak derece yaparak mezun oldum.Okul dersleri hariç 1.s...

 • Tecrübeli Asistan
  Tecrübeli Asistan
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Çiğli (İzmir) - 03/10/2023

  Merhabalar,Ben İlayda İzmir de yaşıyorum.23 yaşındayım.Uzun zamandır endodonti,pedodonti,protez ağırlıklı klinikte asistan olarak çalıştım.Güler yüzlü enerjisi yüksek ekip ve çalışma ortamına ayak uydurabilen deneyime sahip biriyim.Diş hekimi asistan...

 • DİŞ HEKİMİ ASİSTANI OLARAK İŞ ARIYORUM
  DİŞ HEKİMİ ASİSTANI OLARAK İŞ ARIYORUM
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Karabağlar (İzmir) - 02/10/2023

  Adım Murat Can 23 yaşındayım askerliğimi astsubay olarak yaptım. Sorumluluk sahibi olduğumu düşünüyorum. Stajımı İzmir Ege Üniversitesinde yaptım 7 ay süren bi laboratuvar deneyimim oldu (alçı bölümü). Tecrübem yok ama bi yerden başlamam şart.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom