Diş hekimi asistanı

Yayınlanma tarihi: 01/11/2023
 • Konum: Bayındır/İzmir/Fırınlı Osmanoğlu Küme Evleri, Bayındır, Torbalı, İzmir, Türkiye

Merhaba ben Nil 20 yaşındayım Bayındır/İzmir'de ikâmet ediyorum.Lise hemşire yrdm.bölümü mezunuyum. Bülent Ecevit Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümünden ortalama 3.63 notla bölüm üçüncüsü olarak derece yaparak mezun oldum.Okul dersleri hariç 1.sınıftan başlayarak okul bitene kadar Bülent Ecevit Diş hekimliği fakültesinde kliniklerde çalıştım yaz stajımı orada tamamladım. Yurt içi ve yurt dışı İş teklifleri alıyorum fakat yakın olması tercihimdir.
Hekimle beraber koordineli çalışmak,simantasyon karıştırma,asiste etme,malzemeleri düzenleme,bir asistanı yaptığı tüm işleri yaptım tüm kliniklerde çalıştım sadece sterilizasyon bölümünde çalışmadık personelleri farklı idi ama görürsem yaparım.
Sigara kullanmıyorum,disiplinliyim,sorumluluk sahibiyim kendimi geliştirebileceğim klinik arıyorum dönüş için ulaşabilirsiniz.
Özgeçmişimi öğrenmek isterseniz lütfen iletişime geçiniz
İzmir(tire,torbalı,ödemiş,bayındır,gaziemir civarı uygundur.)

Konum: İzmir   Torbalı ilçesi
İlan numarası: 231485
İlanı veren: Nil Şat
İletişim:(tel.veya mail): satnil26@gmail.com 538 366 0365
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Nil Şat

Benzer ilanlar

 • Diş hekim asistanı tıbbı sekreterim iş arıyorum
  Diş hekim asistanı tıbbı sekreterim iş arıyorum
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Çiğli (İzmir) - 24/10/2023

  Merhabalar 20 yaşındayım Sağlık meslek mezunuyum bir süredir işsizim tıbbi sekreterlik diş hekim asistanlığı Şişli üniversitesi onaylı sertifikalarım vardır işi öğrenmeye çok açığım çabuk öğrenebilen hasta memnuniyeti ve titizlik ilk ilkelerim arasın...

 • Diş hekimi asistanı
  Diş hekimi asistanı
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Torbalı (İzmir) - 20/10/2023

  Merhaba ben Nil 20 yaşındayım Bayındır/İzmir'de ikâmet ediyorum.Lise hemşire yrdm.bölümü mezunuyum. Bülent Ecevit Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümünden ortalama 3.63 notla bölüm üçüncüsü olarak derece yaparak mezun oldum.Okul dersleri hariç 1.s...

 • Diş hekimi asistanı iş arıyor
  Diş hekimi asistanı iş arıyor
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Torbalı (İzmir) - 20/10/2023

  Merhabalar 22yaşındayım İzmir Torbalı da yaşıyorum sigara kullanmıyorum.Diş hekimi asistanlığı alanında bir tecrübeye sahip değilim ama MEB onaylı almış olduğum 568saatlik diş hekimi asistanlığı sertifikasina sahibim .Kendimi geliştirebileceğim mesle...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom