Diş hekimi asistanı

Yayınlanma tarihi: 07/11/2023
 • Konum: Isparta Merkez, Isparta, Türkiye

Isparta merkezde yaşıyorum.Diş hekimi asistanlığı ve hasta kabul sertifikam var.Daha önce bu alanda bir deneyime sahip değilim ama hızlı öğrenirim ekip çalışmasına yatkınım.

Konum: Isparta   Isparta Merkez ilçesi
İlan numarası: 232598
İlanı veren: Selin Merve Özkan
İletişim:(tel.veya mail): 05306709832
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Selin Merve Karakaya

Benzer ilanlar

 • Asistan iş arıyor.
  Asistan iş arıyor.
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Edirne Merkez (Edirne) - 07/12/2023

  5 yıldır asistanlık yapmaktayım. Tedaviler, cerrahi işlemler,ortodonti,banko, panoromik röntgen ve strerilizasyon hakkında birçok tecrübeye sahibim. İş arıyorum.

 • Diş hekimi asistanı
  Diş hekimi asistanı
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Bahçelievler (İstanbul) - 07/12/2023

  Merhaba ağız ve diş sağlığı yüksek okul mezunuyum ve iş arıyorum.

 • TECRÜBELİ PART TİME ASİSTAN
  TECRÜBELİ PART TİME ASİSTAN
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Kartal (İstanbul) - 06/12/2023

  2 yıl tecrübem var 24 yaşındayım. Banko veya asistanlıkda olabilir. Kartalda ikamet ediyorum. İstanbul anadolu yakasında , her hafta belirlenen ve her hafta farklı olan programımın kalan günlerinde tüm gün çalışabileceğim VEYA haftanın 3 günü her akş...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom