Diş hekimi asistanı

Yayınlanma tarihi: 18/11/2023
 • Konum: Emek Mahallesi, Odunpazarı, Eskişehir, Türkiye

Ben sıla 2004 doğumluyum global emek ağız ve diş sağlığı kliniğinde 6 ay çalıştım. Yeterli teorik ve uygulama bilgim var.Her türlü öğrenmeye ve gelişmeye açığım. Amacım bu alanda uzun süreli ilerlemek. Her türlü yoğun tempoya ayak uydurabilirim.Güler yüzlüyüm ve hasta ilişkilerim iyidir. Sigara kullanmıyorum.
İlgilenenlere cv gönderebilirim.

Konum: Eskişehir   Odunpazarı ilçesi
İlan numarası: 234299
İlanı veren: Sıla Nur Arslan
İletişim:(tel.veya mail): Tel:05380620704
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Sıla Nur Arslan

Benzer ilanlar

 • Diş hekimi asistanı iş arıyor
  Diş hekimi asistanı iş arıyor
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Odunpazarı (Eskişehir) - 10/09/2023

  Ben Medine 21 yaşındayım. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu tarafından onaylı sertifikalı teorik eğitimim var fakat uygulamalı olarak bir tecrübem yok. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon bölümü 1. Sı...

 • Diş hekimi asistanı iş yarıyor
  Diş hekimi asistanı iş yarıyor
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Odunpazarı (Eskişehir) - 10/09/2023

  Teorik eğitimim var fakat uygulamalı tecrübem yok. Her türlü öğrenmeye ve gelişmeye açığım. Her türlü yoğun tempoya uyum sağlayabilirim. Güler yüzlüyüm hasta ilişkilerim iyidir ve hijyene önem veririm. Sigara kullanmıyorum. İlgilenenlere cv gönderebi...

 • ESKİŞEHİR DİŞ HEKİMİ ASİSTANLIĞI
  ESKİŞEHİR DİŞ HEKİMİ ASİSTANLIĞI
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Tepebaşı (Eskişehir) - 10/04/2023

  Merhabalar, 19 yaşındayım. Eskişehir’e taşınıyorum. Disiplinli, saygılı, güler yüzlü ve ekip çalışmasına ayak uydurabilen biriyimdir, 2 yıllık deneyimim mevcut. Değerlendirmeye alırsanız sevinirim.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom