Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

HEKİM YARDIMCISI

Yayınlanma tarihi: 15/08/2022
 • Konum: Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 1 İNCİ SINIFIMI BİTİRDİM OKULUMUN ACILMASIN 2 AY VAR BU ZAMANI DEĞERLENDİRMEM LAZIM DENEYİM KAZANMAK İÇİN ÜCRET ALMADAN ÇALIŞMAK İSTİYORUM.....
dentalilan.com

Konum: Gaziantep   Şehitkamil ilçesi
İlan numarası: 156855
İlanı veren: ENES
İletişim:(tel.veya mail): 05318964301
İlan verenin diğer ilanları: ENES DÖNER

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Klinik yardımcı personel
  Klinik yardımcı personel
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Şahinbey (Gaziantep) - 08/08/2022

  24 yaşındayım.2018 yılında Sivas Cumhuriyet üniversitesinden mezun oldum ailevi sebeplerden dolayı ve hep tecrübeli yardımcı personel aradıkları için çalışamadım. Ama şimdi çalışmaya çok ihyacim var. Klinik ortamına kolayca adapte olacağıma inanıyoru...

 • Diş hekimi asistanı
  Diş hekimi asistanı
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Şehitkamil (Gaziantep) - 08/08/2022

  Gaziantep üniversitesi diş protez bölümü mezunuyum. 6 ay diş hekimi asistanı olarak çalıştım 1 yıl laboratuvarda çalıştım diş hekimi asistanlığı işi arıyorum. İletişim için mail atabilirsiniz.

 • Asistan
  Asistan
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Şehitkamil (Gaziantep) - 15/07/2022

  Merhaba ben Sümeyye Kalkan 20 yaşındayım. Kendimi geliştirebileceğim bir laboratuvar arıyorum. diş hekimi asistanlığı üzerine sertifikam var, diş hekimi asistanlığı da yapabilirim. Çabuk öğrenir elimden gelenin en iyisini yaparım. bu alanda en iyisi ...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova