Tecrübeli Asistan

Yayınlanma tarihi: 03/10/2023
 • Konum: Çiğli, İzmir, Türkiye
İlanı takip et

Merhabalar,Ben İlayda İzmir de yaşıyorum.23 yaşındayım.Uzun zamandır endodonti,pedodonti,protez ağırlıklı klinikte asistan olarak çalıştım.Güler yüzlü enerjisi yüksek ekip ve çalışma ortamına ayak uydurabilen deneyime sahip biriyim.Diş hekimi asistanlığı veya desk personeli pozisyonunda iş aramaktayım.

Konum: İzmir   Çiğli ilçesi
İlan numarası: 226751
İlanı veren: İlayda Çelik
İletişim:(tel.veya mail): 05528923565
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: İlayda Çelik

Benzer ilanlar

 • DİŞ HEKİMİ ASİSTANI OLARAK İŞ ARIYORUM
  DİŞ HEKİMİ ASİSTANI OLARAK İŞ ARIYORUM
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - () - 02/10/2023

  Adım Murat Can 23 yaşındayım askerliğimi astsubay olarak yaptım. Sorumluluk sahibi olduğumu düşünüyorum. Stajımı İzmir Ege Üniversitesinde yaptım 7 ay süren bi laboratuvar deneyimim oldu (alçı bölümü). Tecrübem yok ama bi yerden başlamam şart.

 • Yetiştirilmek üzere diş hekimi asistanı iş arıyor
  Yetiştirilmek üzere diş hekimi asistanı iş arıyor
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Bornova (İzmir) - 01/10/2023

  Merhaba adım Leman 24 yaşındayım. İzmir Bornova/Altındağ da ikamet etmekteyim. Meslek lisesi mezunuyum. Mezun olduktan sonra kendi alanımda değil de sağlık alanında çalışıp kendimi geliştirmek istediğim için 2019 yılında MEB onaylı Kurs ve Meslek pro...

 • Diş hekimi asistanlığı
  Diş hekimi asistanlığı
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Buca (İzmir) - 23/09/2023

  Merhabalar ben Eda 2 yıldır aktif olarak diş hekimi asistanlığı yapmaktayım protez, cerrahi ölçü sterilizasyon,desk personelligi genel bilgilere hakimim öz verili ve disiplinliyim calisabilecegim bir klinik veya muayhane aramaktayim Tel 05413467647

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom