Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Tecrübeli diş hekimi asistanı

Yayınlanma tarihi: 14/09/2022
 • Konum: Denizli Merkez, Denizli, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

20 yıllık diş hekimi asistanıyım bütün işlemelere hakimim iş arıyorum
dentalilan.com

Konum: Denizli   Denizli Merkez ilçesi
İlan numarası: 162099
İlanı veren: Elif aras
İletişim:(tel.veya mail): 05422836093
İlan verenin diğer ilanları: Elif Aras

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Güleryüzlü pozitif ikna kabiliyeti yüksek biriyim
  Güleryüzlü pozitif ikna kabiliyeti yüksek biriyim
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Denizli Merkez (Denizli) - 13/09/2022

  Merhabalar Denizli muratdede mahallesinde ikamet ediyorum Daha önce özel bir hastanede 5 yılçalıştım ben dental alanda kendimi geliştirmek ve çalışmak istiyorum daha önce diş asistanlığı tecrübem olmadı fakat çabuk öğrenirim bu işte ilerlemek ve kalm...

 • Deneyimli Diş Hekimi Asistanı
  Deneyimli Diş Hekimi Asistanı
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Denizli Merkez (Denizli) - 03/09/2022

  Sektörde deneyimi olan, her zaman proaktif hareket eden işini seven bir asistanim. Temiz, titiz işini severek yapan bi asistanim. Daha önce implant ameliyatlarında da bulundum. Otoklav çalıştırma, steril etme işimle alakalı her konuyu titizlikle taki...

 • Diş hekimi asistanı
  Diş hekimi asistanı
  Diş Hekimi Asistanı İş Arıyor - Denizli Merkez (Denizli) - 13/08/2022

  Dental alanda kendimi geliştirmek istiyorum. Temiz titiz ve insanlarla iletişimi iyi olan biriyim. Bu isi yapabilecegime inaniyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova