2023 Mezunu Diş Hekimi

Yayınlanma tarihi: 09/10/2023
 • Konum: Ahmet Vefik Paşa Caddesi, Çapa, Fatih, İstanbul, Türkiye

İÜ-Çapa Diş Hekimliği Fakültesi mezunuyum. Bir diş hekimi olarak kendimi geliştirebileceğim ve çalışabileceğim bir iş aramaktayım. Hasta memnuniyetine önem veriyor, iş arkadaşlarımla uyum içinde çalışmayı hedefliyorum.

Konum: İstanbul   Fatih ilçesi
İlan numarası: 227505
İlanı veren: Mehmet Can Derinkaya
İletişim:(tel.veya mail): 05309362103
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: can derinkaya

Benzer ilanlar

 • Nöbetçi diş hekimi
  Nöbetçi diş hekimi
  Diş hekimi İş Arıyor - Kartal (İstanbul) - 08/10/2023

  Kartal veya Pendikte haftada 3 gün saat 20-23 arası nöbet tutabileceğim klinik arıyorum. 2 senelik staff hekimlik tecrübem var.restoratif ve endodontik Tedavi ,diş çekimi, protez tedavilerinde tecrübeliyim İletişim için wp den ulaşabilirsiniz

 • 2023 Mezunu Diş Hekimi
  2023 Mezunu Diş Hekimi
  Diş hekimi İş Arıyor - Fatih (İstanbul) - 07/10/2023

  İÜ-Çapa Diş Hekimliği Fakültesi mezunuyum. Bir diş hekimi olarak kendimi geliştirebileceğim ve çalışabileceğim bir iş aramaktayım. Hasta memnuniyetine önem veriyor, iş arkadaşlarımla uyum içinde çalışmayı hedefliyorum.

 • Mesul müdür
  Mesul müdür
  Diş hekimi İş Arıyor - Şişli (İstanbul) - 06/10/2023

  Yılların tecrübesi ile muayenehane ve poliklinik açmada danişmanlık hizmeti ve free time olarak mesul müdür görevi yapabiliriz, ilgilenen meslektaşlarım , yatırımcılar ve yeni klinik açma pozisyonları olanlar , mail üzerinden iletişime geçebilirler. ...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom