Diş hekimi iş arıyor

Yayınlanma tarihi: 13/10/2023
 • Konum: Bakırköy, İstanbul, Türkiye

2023 mezunu diş hekimiyim. 2 ay Alanya’da çalıştım. Fakülte hastanesinde de yoğun olarak hasta baktım. Genel diş hekimliğine dair tüm tedavilere hakimim. Kanal, kesim, çekim gibi işlemlerde tecrübeliyim. B2 seviye ingilizcem var. Yabancı hastalarla iletişim kurabilirim. Çocuklarla iyi anlaşırım, ikna kabiliyetime ve insan ilişkilerime güveniyorum. Yoğun bir şekilde uzun süre çalışabileceğim ve kendimi geliştirebileceğim bir klinik arıyorum. Telefon numaramdan, whatsapptan veya mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
demireerhatice@gmail.com
05372311321

Konum: İstanbul   Bakırköy ilçesi
İlan numarası: 228627
İlanı veren: Hatice Demirer
İletişim:(tel.veya mail): 05372311321
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Hatice Demirer

Benzer ilanlar

 • Gelişime Açık Yeni Mezun Diş Hekimi
  Gelişime Açık Yeni Mezun Diş Hekimi
  Diş hekimi İş Arıyor - () - 13/10/2023

  Merhaba 2023 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldum. Fakültede aldığım stajlarda tanı ve tedavi yöntemlerini kavramakla birlikte, hasta memnuniyetini ve diş hekimliği etik ilkelerini ön planda tutmayı amaç edin...

 • Anadolu Yakasında Klinik Arıyorum
  Anadolu Yakasında Klinik Arıyorum
  Diş hekimi İş Arıyor - () - 12/10/2023

  1 senelik tecrübem var. Hastalarla iletişimim güçlüdür. İngilizcem iyi derecede mevcuttur. Fix + prim usulü çalışmak istiyorum. Tüm temel tedavileri yapabiliyorum. Implant üstü ve full-mouth deneyimim var. Stressiz ve mutlu bir çalışma ortamında çok ...

 • Diş Hekimi
  Diş Hekimi
  Diş hekimi İş Arıyor - Ataşehir (İstanbul) - 11/10/2023

  2023 yılı Süleyman Demirel Üniversitesi mezunuyum.Hastalarla olan iletişimime güveniyorum.Beni geliştiricek ve hastalara iyi tedaviler sunmamı sağlayabilicek bir klinik arıyorum.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom