Diş hekimi iş arıyor

Yayınlanma tarihi: 23/10/2023
 • Konum: Kütahya Simav, Simav, Kütahya, Türkiye

2023 Selçuk üniversitesi mezunuyum. Stajlarımı başarıyla tamamladım.Kütahya Uşak ve çevresinde iş arıyorum. Mesul müdürlük düşünmüyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum.

Konum: Kütahya   Simav ilçesi
İlan numarası: 230148
İlanı veren: Merve Zeynep
İletişim:(tel.veya mail): 05426894240
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Merve Tas

Benzer ilanlar

 • Avrupa yakası part time
  Avrupa yakası part time
  Diş hekimi İş Arıyor - Bağcılar (İstanbul) - 29/11/2023

  2020 mezunu diş hekimiyim, şu anda protez doktorası yapıyorum. Haftanın 4 günü çalışabileceğim bir klinik arıyorum (ek olarak haftanin 3 günü belli saatlerde fakültede bulunmam gerekiyor, bu saatler dışında da çalışabilirim). Genel diş hekimliği yapm...

 • Yeni mezun diş hekimi
  Yeni mezun diş hekimi
  Diş hekimi İş Arıyor - Osmangazi (Bursa) - 29/11/2023

  2023 mezunu diş hekimiyim.Bursa da özellikle osmangazi ve nilüfer de işimi severek yapabileceğim ve kendimi geliştirebileceğim bir klinik arıyorum.

 • Yeni mezun hekim
  Yeni mezun hekim
  Diş hekimi İş Arıyor - Elazığ Merkez (Elazığ) - 29/11/2023

  Yeni mezun oldum. Kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom