???? ! Yeni ilan verebilmeniz için hesabınıza bağlı cep telefon numaranızın bir kerelik sms doğrulanması gerekmektedir.

! Kişisel ve firma profil sayfanızı ilan kısmından Dental Profil Sayfaları kategorisini seçerek oluşturabilirsiniz.

DİŞ HEKİMİ İŞ ARIYOR

Bu ilan güncel değildir. Süresi geçmiş ilan
Yayınlanma tarihi: 15/11/2023
 • Konum: Isparta Merkez, Isparta, Türkiye

2023 sdü mezunuyum. Isparta'da yaşıyorum. Tam zamanlı çalışabileceğim bir klinik arıyorum. Genel diş hekimliği tedavi prosedürlerine hakimim, estetik dolgu ve gömülü diş çekimi yapabilmekteyim, çocuk hastalara ve yabancı hastalara da bakabilecek donanımdayım.Çalışabileceğim ve bana bir şeyler katabilecek bir klinik aramaktayım. "Dentalilan.com ilanı" 226

Konum: Isparta   Isparta Merkez ilçesi
İlan numarası: 233785
İlan veren adı: diş hekimi
İletişim:(tel.veya mail): 0555 007 03 89
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: ümmü bahar gür ümmü bahar gür

Benzer ilanlar

 • İzmir Diş Hekimi
  İzmir Diş Hekimi
  Diş hekimi İş Arıyor - Karabağlar (İzmir) - 20/05/2024

  Ankara üniversitesi 2023 mezunuyum.Full time İzmir içerisinde iş arıyorum. Özel kliniklerde çalıştım. İmplant üstü protez ve çoğu tedaviye hakimim . Mesul müdürlük ve ya müşterek muayenehane düşünmüyorum.

 • Ankara Diş hekimi
  Ankara Diş hekimi
  Diş hekimi İş Arıyor - Çankaya (Ankara) - 20/05/2024

  Ankara üniversitesi 2023 mezunuyum.Full time Ankara içerisinde iş arıyorum. Özel kliniklerde çalıştım. İmplant üstü protez ve çoğu tedaviye hakimim . Mesul müdürlük ve ya müşterek muayenehane düşünmüyorum.

 • Diş Hekimi İş Arıyor
  Diş Hekimi İş Arıyor
  Diş hekimi İş Arıyor - Turgutlu (Manisa) - 20/05/2024

  2023 yılında tüm stajlarımı yüzyüze tamamlayarak mezun oldum. El becerime güveniyorum. Kendimi geliştirebileceğim bir klinik arıyorum. Mesul müdürlük düşünmüyorum. Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilirim.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim

Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom