picco banner

 Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Diş hekimi iş arıyor

Yayınlanma tarihi: 14/02/2020
 • Konum: Şişli, İstanbul, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

İstanbul Üniversitesi Ocak 2020 mezunuyum.Beşiktaş ve Şişli çevresinde tam ya da yarı zamanlı çalışabileceğim bir iş arıyorum. Telefon ya da WhatsApp'tan ulaşabilirsiniz.

Konum: İstanbul   Şişli ilçesi
İlan numarası: 58632
İlanı veren: Dt. Atakan
İletişim :(Tel. veya mail): 05322174293
İlan verenin diğer ilanları: atakan vargun

Yararlı bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Gece Nöbeti
  Gece Nöbeti
  Diş hekimi İş Arıyor - Gaziosmanpaşa (İstanbul) - 12/02/2020

  GOP, Eyüp bölgesinde gece nöbeti veya hafta sonu iş arıyorum. 2014 İ.Ü.Çapa Mezunuyum.

 • İş Arıyorum (İstanbul)
  İş Arıyorum (İstanbul)
  Diş hekimi İş Arıyor - Şişli (İstanbul) - 11/02/2020

  Hacettepe 2019 mezunuyum. Mezun olduğumdan beri çalışıyorum. İleri derecede İngilizce biliyorum. El becerime ve hasta ilişkilerime güveniyorum. İstanbulda, tercihen Avrupa yakasında çalışabileceğim bir iş arıyorum. Nöbet de tutabilirim. Dilerseniz ar...

 • Nöbet arıyorum (Diş hekimi, Ortodonti Asistanı)
  Nöbet arıyorum (Diş hekimi, Ortodonti Asistanı)
  Diş hekimi İş Arıyor - Şişli (İstanbul) - 05/02/2020

  2019 mezunuyum. Ortodonti üzerine Doktoramı yapmaktayım. Hafta içi akşamları ve cumartesi günleri diş hekimi olarak çalışacağım bir klinik arıyorum. Tercihen Mecidiyeköy/Beşiktaş/Üsküdar bölgelerinde bir iş aramaktayım. Sizin için uygun olduğumu düşü...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiç bir ilana aracılık etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi : dentalilancom@gmail.com 

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova