Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

DİŞ HEKİMİ OLARAK İŞ ARIYORUM

Yayınlanma tarihi: 07/12/2022
 • Konum: Kadıköy, İstanbul, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

2021 mezunuyum
1 yıllık tecrübem var
Endodontik ve restoratif tedavilerde tecrübem var. Kendimi protez ve cerrahi alanında geliştirebileceğim bir klinik arıyorum. Mesul müdürlük ve teknisyen kliniği düşünmüyorum. İletişime geçilmesi durumunda cv iletebilirim. Kadıköy ve civarı önceliğimdir.
dentalilan.com

Konum: İstanbul   Kadıköy ilçesi
İlan numarası: 176226
İlanı veren: DT.CANSEL
İletişim:(tel.veya mail): 05063118159
İlan verenin diğer ilanları: Saliha Cansel Oğuz

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Diş HEKİMİ mustafa TÜRKMENOĞLU
  Diş HEKİMİ mustafa TÜRKMENOĞLU
  Diş hekimi İş Arıyor - Esenyurt (İstanbul) - 07/12/2022

  2017 de ANKARA üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun oldum aktif olarak 6 yıldır çalışmaktayım.Her türlü tedaviye hakimim(protez-imp.üstü-endodonti-periodontoloji-tedavi-cerrahi).Hasta ikna kabiliyetim güler yüzüm dinamik ve dil bilgilerimle...

 • Genel Diş hekimi 3 Yabancı dil
  Genel Diş hekimi 3 Yabancı dil
  Diş hekimi İş Arıyor - Kadıköy (İstanbul) - 07/12/2022

  Genel diş hekimi olarak çalışabileceğim, yoğun tempoya ayak uydurabileceğim, bir klinikte çalışmak istiyorum. İşlemler hakkında özel bir tercihim yoktur. Her anabilim dalına bir genel diş hekimi olarak hakimim. İngilizce, Felemenkçe ve Fransızca(orta...

 • 6 Aylık mezunum, İstanbul'da iş arıyorum
  6 Aylık mezunum, İstanbul'da iş arıyorum
  Diş hekimi İş Arıyor - Kadıköy (İstanbul) - 06/12/2022

  İstanbul Medipol Üniversitesi'nden 2022 yılında mezun oldum. Pandemi dönemi boyunca hasta bakmaya devam ettim ve mezun olduktan sonra 3 ay boyunca çalıştım. Tüm temel tedavilere oldukça hakimim. Efektif bir şekilde endomotor ve apex locator kullanabi...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova