Diş Hekimiyim iş arıyorum şehir değişikliğine açığım

Yayınlanma tarihi: 16/11/2023
Güncellenme tarihi: 16/11/2023
 • Konum: Süeymanpaşa, Tekirdağ Merkez, Tekirdağ, Türkiye

Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2023 yılında mezun oldum. Tüm stajlarımı yüzyüze olarak tamamladım.C1 seviyesinde İngilizce biliyorum. Hastalarla İngilizce bir şekilde rahatça iletişim kurabilirim. Temel tedavileri (muayene, dolgu, çekim, detertraj, kanal tedavisi vb.) yapabilmekteyim. Fakülte eğitimim boyunca hem yüzyüze hem de online kurslar ile mesleki becerilerimi artırmaya çalıştım. Hastalarla olan iletişimine dikkat eden, kişisel bakımına özen gösteren, hasta memnuniyeti odaklı bir diş hekimiyim.

Kendimi geliştirebileceğim bir klinik aramaktayım. Sağlık turizmi yapan kliniklerde çalışabilirim.Tercihen Tekirdağ'da çalışmak istiyorum. Çalışma şartlarına ve ücret durumuna göre Çanakkale, Edirne, İzmir, Antalya, İstanbul, Ayvalık gibi il ve ilçelere de taşınabilirim.

Paylaştığım Gmail adresim veya cep telefonum üzerinden iletişime geçebilirsiniz, CV'mi tarafınıza iletebilirim. Sadece klinik sahibi diş hekimi olan iş verenler iletişime geçerse memnun olurum.

İyi çalışmalar dilerim.

Konum: Tekirdağ   Tekirdağ Merkez ilçesi
İlan numarası: 234034
İlanı veren: Hande Karabulut
İletişim:(tel.veya mail): 05436291486 handekarabulut59@gmail.com
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Hande Karabulut

Benzer ilanlar

 • Diş hekimi çalışacak klinik arıyor.
  Diş hekimi çalışacak klinik arıyor.
  Diş hekimi İş Arıyor - Diyarbakır Merkez (Diyarbakır) - 02/12/2023

  2022 mezunu diş hekimiyim. Diyarbakır merkezde çalışabileceğim, samimi sıcak bir ortamın olacağı bir klinik arıyorum. 05412154214

 • Tecrübeli Diş Hekimi
  Tecrübeli Diş Hekimi
  Diş hekimi İş Arıyor - Çorlu (Tekirdağ) - 02/12/2023

  Merhaba, KTÜ 2018 mezunuyum. Azerbaycan vatandaşıyım. Hem yurtdışı hem Türkiye’de çeşitli kliniklerde aktif olarak çalıştım. İngilizcem var.Tekirdağ ve çevresinde Full time olarak çalışmak istiyorum.Şu an yurtdışındayım.Şartlarla anlaşırsak gele bılı...

 • Nöbet veya Tam zamanlı
  Nöbet veya Tam zamanlı
  Diş hekimi İş Arıyor - Şişli (İstanbul) - 01/12/2023

  4 yıllık hekimim 3 yıllık Sağlık turizimi tecrübem var İngilizce ve rusça bilmekteyim yurt dışı mezunuyum

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom