Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Genel Diş hekimi 3 Yabancı dil

Yayınlanma tarihi: 07/12/2022
Güncellenme tarihi: 07/12/2022
 • Konum: Erenköy, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Genel diş hekimi olarak çalışabileceğim, yoğun tempoya ayak uydurabileceğim, bir klinikte çalışmak istiyorum. İşlemler hakkında özel bir tercihim yoktur. Her anabilim dalına bir genel diş hekimi olarak hakimim.

İngilizce, Felemenkçe ve Fransızca(orta) biliyorum.
Teknoloji ve bilgisayarlarla aram çok iyidir.

Tam zamanlı, ulaşımı kolay, sadece SGK ile çalıştıran bir iş arıyorum.

online cv'm: hasantaslidere.com

dentalilan.com

Konum: İstanbul   Kadıköy ilçesi
İlan numarası: 176073
İlanı veren: Hasan Taşlıdere
İletişim:(tel.veya mail): 0543 204 73 60
İlan verenin diğer ilanları: Hasan Taşlıdere

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • 6 Aylık mezunum, İstanbul'da iş arıyorum
  6 Aylık mezunum, İstanbul'da iş arıyorum
  Diş hekimi İş Arıyor - Kadıköy (İstanbul) - 06/12/2022

  İstanbul Medipol Üniversitesi'nden 2022 yılında mezun oldum. Pandemi dönemi boyunca hasta bakmaya devam ettim ve mezun olduktan sonra 3 ay boyunca çalıştım. Tüm temel tedavilere oldukça hakimim. Efektif bir şekilde endomotor ve apex locator kullanabi...

 • Diş Hekimi - Periodontolog
  Diş Hekimi - Periodontolog
  Diş hekimi İş Arıyor - Zeytinburnu (İstanbul) - 05/12/2022

  İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2016 mezunuyum. 2018’den beri İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde periodontoloji doktorası yapmakta ve tez aşamasında bulunmaktayım. Kuron boyu uzatma, flep operasyonları, serbest dişe...

 • Diş hekimi
  Diş hekimi
  Diş hekimi İş Arıyor - Avcılar (İstanbul) - 02/12/2022

  haftasonu çalışabileceğim yer arıyorum istanbul whatsapptan iletişim kurabilirsiniz

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova