Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Hidayet Tibet

Yayınlanma tarihi: 22/07/2022
Güncellenme tarihi: 22/07/2022
 • Konum: Aydın Merkez, Aydın, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

2022 Mezunu olarak iş aramaktayım. Stajlarımı yüz yüze aldım ve çalışmak için oldukça hevesliyim. Aydın çevresi ve Ege bölgesinden iş aramaktayım. Güler yüzlü ve ekip çalışmasına inanan,kendini geliştirmek isteyen ve mesleğimi uygun şekilde icra edebileceğim bir çalışma ortamında başarılı olabileceğine inanan yeni mezun bir diş hekimiyim.
C1 düzeyinde ingilizcem mevcuttur.
dentalilan.com

Konum: Aydın   Aydın Merkez ilçesi
İlan numarası: 152867
İlanı veren: Hidayet TİBET
İletişim:(tel.veya mail): 05077201813
İlan verenin diğer ilanları: HIDAYET TIBET

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Çapa 2022 Mezunu İş Arıyor
  Çapa 2022 Mezunu İş Arıyor
  Diş hekimi İş Arıyor - Fatih (İstanbul) - 26/09/2022

  Çapa 2022 mezunuyum. Okulda stajlarımı yüz yüze tamamladım. Dolgu, kanal tedavisi, çekim, diş preparasyonu vb. temel tedavileri yapabiliyorum. Kendimi geliştirebileceğim bir klinik arıyorum. Öncelikli tercihim Avrupa yakası Mesul müdürlük için araman...

 • Parttime vaya gece nöbeti iş araiyorum
  Parttime vaya gece nöbeti iş araiyorum
  Diş hekimi İş Arıyor - Fatih (İstanbul) - 26/09/2022

  2021 mezunuyum fatih (çaba cevarı olursa)vaya fatih yakın , part time,gece nöbeti iş arıyorum .. İletişim için lütfen wp tan mesaj atın

 • Anadolu yakasında iş arıyorum
  Anadolu yakasında iş arıyorum
  Diş hekimi İş Arıyor - Beykoz (İstanbul) - 26/09/2022

  2022 yılı temmuz ayında mezun oldum.Cumhuriyet Üniversitesinde eğitim gördüm.Pandemi sürecinden etkilenmeksizin hasta baktık.Hastalarımın tedavilerimden sonra yaşadığı sıkıntılarla ilgilenmaya özen gösteririm.Memnuniyete önem veririm.Çocuk hastalarla...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova