???? ! Yeni ilan verebilmeniz için hesabınıza bağlı cep telefon numaranızın bir kerelik sms doğrulanması gerekmektedir.

! Kişisel ve firma profil sayfanızı ilan kısmından Dental Profil Sayfaları kategorisini seçerek oluşturabilirsiniz.

Mesul müdür

Bu ilan güncel değildir. Süresi geçmiş ilan
Yayınlanma tarihi: 18/10/2023
Güncellenme tarihi: 20/10/2023
 • Konum: Beyoğlu, İstanbul, Türkiye

Yılların tecrübesi ile muayenehane ve poliklinik açmada , part time olarak mesul müdür görevi yapıb ve danişmanlık hizmeti verebiliriz. ilgilenen meslektaşlarım , yatırımcılar ve yeni klinik açma pozisyonları olanlar , mail üzerinden iletişime geçebilirler.
Mail: stationdentist@gmail.com "Dentalilan.com ilanı" 17

Konum: İstanbul   Beyoğlu ilçesi
İlan numarası: 229319
İlan veren adı: Dr
İletişim:(tel.veya mail): stationdentist@gmail.com
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Dentist Station

Benzer ilanlar

 • Kısa Dönem iş arıyorum
  Kısa Dönem iş arıyorum
  Diş hekimi İş Arıyor - Alanya (Antalya) - 21/05/2024

  Mezuniyet sonrası part time çalıştım. Dus kazandığım için Ağustosa kadar klinik işleri rahatlatmak için iş arıyorum. Merkezde oturuyorum. CV için whatsapptan yazabilirsiniz

 • İzmir Diş Hekimi
  İzmir Diş Hekimi
  Diş hekimi İş Arıyor - Karabağlar (İzmir) - 20/05/2024

  Ankara üniversitesi 2023 mezunuyum.Full time İzmir içerisinde iş arıyorum. Özel kliniklerde çalıştım. İmplant üstü protez ve çoğu tedaviye hakimim . Mesul müdürlük ve ya müşterek muayenehane düşünmüyorum.

 • Ankara Diş hekimi
  Ankara Diş hekimi
  Diş hekimi İş Arıyor - Çankaya (Ankara) - 20/05/2024

  Ankara üniversitesi 2023 mezunuyum.Full time Ankara içerisinde iş arıyorum. Özel kliniklerde çalıştım. İmplant üstü protez ve çoğu tedaviye hakimim . Mesul müdürlük ve ya müşterek muayenehane düşünmüyorum.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim

Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom