Yeni mezun diş hekimi

Yayınlanma tarihi: 26/10/2023
 • Konum: Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye

2023 İstanbul Üniversitesi mezunuyum. İstanbul Avrupa yakasında part time iş arıyorum. İlgilenen hekimlere CV yollayabilirim.

Konum: İstanbul   Küçükçekmece ilçesi
İlan numarası: 230612
İlanı veren: Buse Güveyi
İletişim:(tel.veya mail): guveyi99@gmail.com
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Buse Guveyi

Benzer ilanlar

 • ANADOLU YAKASI INGILIZCE VE FLEMENKCE (HOLLANDACA) BILEN DIS HEKIMI IS ARIYOR
  ANADOLU YAKASI INGILIZCE VE FLEMENKCE (HOLLANDACA) BILEN DIS HEKIMI IS ARIYOR
  Diş hekimi İş Arıyor - () - 26/10/2023

  Ileri derece yabanci dil bilgisine sahip (Flemenkce ve Ingilizce) Diş Hekimiyim. 

 3 senedir yurtdışı ağrlıklı hasta bakan özel kliniklerde çalışmaktayım.

 Bütün genel tedaviler yapiyor olmakla birlikte protetik islemlere ozellikle hakimim (emax/la...

 • Antalya veya İstanbul (mecidiyeköy civarı) iş arıyorum
  Antalya veya İstanbul (mecidiyeköy civarı) iş arıyorum
  Diş hekimi İş Arıyor - Şişli (İstanbul) - 25/10/2023

  temmuz 2023de çukurova üniden mezun oldum.Temel çoğu şeyi yapabilecek durumdayım.Karşılıklı saygı ve sohbetin olabileceği bir iş arıyorum.Yapım gereği çok hareketli ve sosyalim biriyim.İkna kabiliyetim iyi ve iletişim becerim de yüksektir.

 • Part time nöbet
  Part time nöbet
  Diş hekimi İş Arıyor - () - 25/10/2023

  Part time yada nöbet olarak iş arıyorum. İmplant, cerrahi girişimler, protez, implant üstü ve genel tedavilerde tecrübem var tercihen metrobüs güzergahında olması.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom