Yeni Mezun Diş Hekimiyim Şehir Değişikliğine Açığım

Yayınlanma tarihi: 15/10/2023
Güncellenme tarihi: 17/10/2023
  • Konum: Barbaros Mahallesi, Merkez, Çanakkale Merkez, Çanakkale, Türkiye
İlanı takip et

Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2023 yılında mezun oldum. C1 seviyesinde İngilizce, A2 seviyesinde Almanca dil becerilerine sahibim. Hastalarla İngilizce bir şekilde rahatça iletişim kurabilirim. Temel tedavileri (muayene, dolgu, çekim, detertraj, kanal tedavisi vb.) yapabilmekteyim. Fakülte eğitimim boyunca hem yüzyüze hem de online kurslar ile mesleki becerilerimi artırmayı hedefledim. Hastalarla olan iletişimine dikkat eden, kişisel bakımına özen gösteren, hasta memnuniyeti odaklı bir diş hekimiyim.

Kendimi geliştirebileceğim bir klinik aramaktayım. Sağlık turizmi yapan kliniklerde çalışabilirim. Part-time çalışma seçeneği sunan kliniklerde de çalışabilirim. Tercihen Çanakkale'de çalışmak istemekteyim. Çalışma şartlarına ve ücret durumuna göre Tekirdağ, İstanbul, Muğla, İzmir, Akçay, Ayvalık, Edremit gibi il ve ilçelere de taşınabilirim.

Paylaştığım Gmail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz, CV ve YDS sonuç belgemi tarafınıza iletebilirim. Sadece klinik sahibi diş hekimi olan iş verenler iletişime geçerse memnun olurum.

İyi çalışmalar dilerim.

Konum: Çanakkale   Çanakkale Merkez ilçesi
İlan numarası: 228807
İlanı veren: Ezgi Karakaş
İletişim:(tel.veya mail): dt.ezgikarakas@gmail.com
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Ezgi Karakaş

Benzer ilanlar

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom