CAD-CAM - izmir

Yayınlanma tarihi: 06/10/2023
Güncellenme tarihi: 31/10/2023
 • Konum: Karşıyaka, İzmir, Türkiye

DİJİTAL ANLAMDA HERŞEY HAKİM TORONTO-BAR-MONOLOTİK ZİRKON-ALTYAPI-CUSTOM ABUTMENT... HER KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK BİR KİŞİYİM. Redon(GTR-hybrit) Sirona - Vhf makinalarına hakimim. İzmir içinde tercihen klinik olarak iş arıyorum. DETAYLI BİLGİ İÇİN No:05433347679 ULAŞIP BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Konum: İzmir   Karşıyaka ilçesi
İlan numarası: 227278
İlanı veren: Buğraalp Tutal
İletişim:(tel.veya mail): 05433347679
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: 054333347679

Benzer ilanlar

 • CAD CAM BÖLÜMÜNE YARDIMCI
  CAD CAM BÖLÜMÜNE YARDIMCI
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - () - 03/10/2023

  Merhabalar , bu sekör de toplam da 14 ay çalıştım. Daha önce redon , xtcera , cnc alt yapı lazer , ve tarama cihazına hakimin. Amacım dizayncı yanında yardımcı olarak devam edip yetişmek. Şimdiden teşekkürler. 05354947787

 • CAD CAM DIZAYN
  CAD CAM DIZAYN
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Bornova (İzmir) - 28/09/2023

  izmir içi ve ya yakın yerlerde iş arıyorum her türlü alt yapı geçiçi imp üstü ve geçici işlerini yapıyorum aynı zamanda her türlü zirkon ve printer makinelerini kullanıyorum. 3Shape , exocad , dentalwings bilgisi mevcut şuan aktif olarak exocad kulla...

 • Klasik estetik tesviye teknisyeni
  Klasik estetik tesviye teknisyeni
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Torbalı (İzmir) - 16/09/2023

  İzmir bölgesi klasik tesviye elemanıyım estetik çalışma konusunda tecrübeli ve 8 yıllık deneyimliyim çalışma düzenine ve ortamına uyum sağlayabilirim.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom