Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Diş Protez Laboratuvarı İş Arayan

Yayınlanma tarihi: 01/11/2022
Güncellenme tarihi: 01/11/2022
 • Konum: Pelitli Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Sahra Sitesi B Blok NO:104, Pelitli, Trabzon Merkez, Trabzon, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Atatürk Üniversitesi Diş Protez Teknolojisi bölümü 2022 yılı mezunuyum. Bölümümü 4. olarak bitirdim. Diş hastanesinde stajımı başırılı bir şekilde bitirdim. Kendime ve çalışma becerime güveniyorum. Başarılı ve çalışkan olduğuma inanıyorum.
dentalilan.com

Konum: Trabzon   Trabzon Merkez ilçesi
İlan numarası: 170333
İlanı veren: TURGAY YAZICI
İletişim:(tel.veya mail): 05389868777
İlan verenin diğer ilanları: Turgay Yazıcı

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Diş protez teknolojisi
  Diş protez teknolojisi
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Yomra (Trabzon) - 23/10/2022

  Özkan Çelik Avrasya üniversitesi Diş protez teknolojisi 1. Sınıf öğrencisiyim kendimi geliştirmek ve işi tam öğrenmek için diş laboratuvarı arıyorum ücret sıkıntı değildir.watsap iletişim:05444289158

 • Dental tasarım hizmeti
  Dental tasarım hizmeti
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Trabzon Merkez (Trabzon) - 20/09/2022

  Herturlu metal altyapi,zirkon altyapı ,monolitik ,pmma tbase ve çeşitli tarama bodyleri üzerine tasarım hizmeti vermekteyim lütfen WhatsApptan mesaj ile ulaşın 05519680337

 • Diş Protez Teknikeri
  Diş Protez Teknikeri
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Trabzon Merkez (Trabzon) - 25/08/2022

  Merhaba ben Ayşenur, Diş Protez Teknolojisi bölümünden tam burslu olarak mezunum. Liseden Hemşire yardımcısı olarak mezun oldum ve 9 ay Gümüşhane Diş Hastanesinde stajyer olarak klinik hemşireliği yaptım. Pratik ve çalışkanım.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova