Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Üye olun ve ilanınızı gönderin. Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Estetica gentle dental ağız ve diş sağlığı

Yayınlanma tarihi: 02/12/2022
 • Konum: Karşıyaka, İzmir, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

İzmir Bölgemizde
Özel Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerimiz için tam zamanlı çalışacak
Deneyimli Muhasebe ve Halkla ilişkiler Personeli Diş Hekimi yardımcısı ve Deneyimli Diş Hekimi
* Genel Koordinatör alınacaktır.

*Yönetim becerisine sahip
*Güçlü iletişim becerisine sahip
*Düzenli ve disiplinli
*Ekip çalışmasına yatkın
*Çözüm başarı ve iş geliştirmeye odaklı
*Motivasyonunuz yüksek ise,

Detaylı bilgi için ‘0541 684 7224’ numaralı telefondan, zaman kaybını önlemek adına WhatsApp üzerinden iletişime geçmeniz rica olunur.

Sağlıklı günler dileriz.

Özel Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri
dentalilan.com

Konum: İzmir   Karşıyaka ilçesi
İlan numarası: 175413
İlanı veren: Estetica diş poliklinigi
İletişim:(tel.veya mail): 05416847224
İlan verenin diğer ilanları: Hayat Bostanci

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • İZMİR ( BAYRAKLI) Diş teknisyeni iş arıyor
  İZMİR ( BAYRAKLI) Diş teknisyeni iş arıyor
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Bayraklı (İzmir) - 11/11/2022

  Marmara Üniversitesi mezunuyum. 2 yıllık klinik tecrübem var. Geçici yapımı, ölçü dökümü, damak tamiri vb işlemleri yapabiliyorum. Kendimi geliştirebilecegim laboratuvar da çalışmak istiyorum

 • tasarımcı
  tasarımcı
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Bornova (İzmir) - 09/11/2022

  İzmirde ve cevresinde altyapı tasarımı ihyacı olan lab. ve kiliniklere destek verilir Zircon alt yapı veya monolatik tasarlayıp modelli bir şekilde gönderim şağlayabilirim. iletişim:05427284609

 • Estetica gentle dental ağız ve diş sağlığı
  Estetica gentle dental ağız ve diş sağlığı
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - () - 01/11/2022

  Diş polikinliklerimiz için Didim Milas izmir ve Bodrum'da ki şubelerimizde çalışmasi için ; ELEKTRIK , elektronik bilgisi ve belgesi olan Tıbbi cihaz bakım ve onarım yapabilen, *Aktif arac kullanabilen teknik servis personelleri alınacaktır. .İlgilen...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova