Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Full dijital ve Monolitik çalışma sistemine hakim Diş teknisyeni

Yayınlanma tarihi: 25/11/2022
 • Konum: Yok, Yok, Muratpaşa, Antalya, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

exocad üzerinde monolitik tasarım yapıyorum. Altyapı-cutback gibi tasarımlar da yapabilmekteyim ancak monolitiğe elimin soğumamasını istediğim için bu yönde iş bakmaktayım. Ağız içi tarayıcı cihazları konusunda da tecrübem bulunmaktadır. Ülke içinde veya dışında iş konumu fark etmez. Detayları konuşmak için sadece instagram hesabıma yazınız lütfen.
@moondentaldesign hesabımın adı ve arada tasarımlarımı paylaştığım hesabımdır.
dentalilan.com

Konum: Antalya   Muratpaşa ilçesi
İlan numarası: 174218
İlanı veren: yok
İletişim:(tel.veya mail): moondentaldesign
İlan verenin diğer ilanları: Ahmet Mahi

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Ortodonti
  Ortodonti
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Konyaaltı (Antalya) - 23/11/2022

  Antalya ve ege bölgesinde ortodonti labaratuarı bünyemizde bütün plak ve aperey işletimleri hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılıp teslim elimektedir

 • Monolitik ve Gülüş Tasarım Hizmeti
  Monolitik ve Gülüş Tasarım Hizmeti
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Manavgat (Antalya) - 14/10/2022

  Freelance gülüş tasarım ve monolitik hizmeti için iletişime geçebilirsiniz

 • 2022 sdü diş protez bölümü mezunuyum
  2022 sdü diş protez bölümü mezunuyum
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Antalya Merkez (Antalya) - 28/09/2022

  Alçı ölçü dökme ve geçici yapmayı biliyorum glaze yapabiliyorum ve bilmediğim konuları öğrenip bildiklerimi de geliştirebilirim 2 yerde staj yapmıştım çok tecrübe aramayan her laboratuvarda çalışabilirim iş arıyorum

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova