Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

PARÇA BAŞI TASARIM [EXOCAD]

Yayınlanma tarihi: 13/08/2022
Güncellenme tarihi: 21/09/2022
 • Konum: Kağıthane, İstanbul, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Yetişmeyen, acil veya herhangi bir işinizin tasarımını stl olarak gönderebilirsiniz.
- Zirkon Altyapı
- Metal Altyapı
- İmplant Üstü
- Denemek isterseniz işlerinizi sizlere
HTML olarak gönderebiliriz.


dentalilan.com

Konum: İstanbul   Kağıthane ilçesi
İlan numarası: 156460
İlanı veren: EMİR
İletişim:(tel.veya mail): 05437165538
İlan verenin diğer ilanları: Emir Suakitir

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Tasarım
  Tasarım
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Ümraniye (İstanbul) - 12/08/2022

  Online All on four,All on six,inlay,onley,lamine ve her türlü online tasarım hizmeti verilir.

 • DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜNDEN ONUR ÖĞRENCİSİ OLARAK MEZUN DİŞ TEKNİSYENİ İŞ ARIYOR!
  DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜNDEN ONUR ÖĞRENCİSİ OLARAK MEZUN DİŞ TEKNİSYENİ İŞ ARIYOR!
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Beylikdüzü (İstanbul) - 09/08/2022

  Merhaba ben Kaan. 23 Yaşındayım. Beykent Üni. Diş Protez Teknolojisi bölümünden Onur Öğrencisi olarak mezun oldum. Aynı zamanda da web tasarımı ve kodlama bölümünden de Onur öğrencisi olarak mezunum. Yönetim Bilişim Sistemleri lisans bölümünde de son...

 • opak glaze
  opak glaze
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Ataşehir (İstanbul) - 09/08/2022

  Merhabalar istanbulda porselen yardımcısı olarak iş arıyorum meslekte 1 yıllık tecrübem var opak glaze yapabiliyorum altyapıda usta kadar olmasada metal tesviye yapabiliyorum total tamiri diş ilavesi kaşık kaide gece plağı mufla alımı yapabiliyorum a...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova