Tasarım bölümüne yetiştirilmek üzere eleman arayanlar

Yayınlanma tarihi: 02/10/2023
 • Konum: Bakırköy, İstanbul, Türkiye

Merhaba ben bu sene mezun oldum. Diş protez alanında kendimi geliştirmek ve sonrasında bu alanda uzmanlaşmak ve devam etmek. Kendimi Cad, cam ve tasarım alanlarında geliştirmek ve bu sektörde sizinle birlikte ilerlemek istiyorum.
Tasarımda yetiştirmek üzere eleman arayan varsa bana ulaşabilir.

Konum: İstanbul   Bakırköy ilçesi
İlan numarası: 226474
İlanı veren: Seyithan
İletişim:(tel.veya mail): 05384437085
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Seyit

Benzer ilanlar

 • Stl tasarımları yapılır örnek için instagram adresime bakabilirsiniz by.kisak
  Stl tasarımları yapılır örnek için instagram adresime bakabilirsiniz by.kisak
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Beylikdüzü (İstanbul) - 02/10/2023

  Her türlü stl taramalarınız istediğiniz endikasyon türüne göre tasarlanır 1 gün içerisinde teslim edebilirim örnek çalışmalarımı kontrol edebilirsiniz

 • EXOCAD/ TASARIM
  EXOCAD/ TASARIM
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - () - 01/10/2023

  Merhabalar, 6 yıldır sektördeyim.Programa ve makinelere hakimim. Kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir laboratuvar arıyorum. İlgilenenlere cv gönderebilirim.

 • Porselen USTAsı iş arıyor
  Porselen USTAsı iş arıyor
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - () - 01/10/2023

  Lamine veneer ve zirkonyum üstü efekli ve natural estetik çalışma beklentisi olan (diş kliniği butik laboratuvar) iletişime geçmelerini rica ediyorum lütfen usta arayışı olan işletmeler arasın. Whattsapp 553 290 19 54

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom