Tasarımda kendimi geliştireceğim bir iş arıyorum

Yayınlanma tarihi: 05/10/2023
 • Konum: Muratpaşa, Antalya, Türkiye

Merhaba İspartda 2. Sınıfım sadece çarşamba ve perşembe günleri derslerim var o günler dışında kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum. Halihazırda exocad programım var altyapı ve implant üstü yapabiliyorum. Daha da üstüne koymak istiyorum kendime ait YouTube hesabım var orada neler yapabildiğime bakabilirsiniz. Ücret olarak çokta birşey beklemiyorum

Konum: Antalya   Muratpaşa ilçesi
İlan numarası: 227114
İlanı veren: Turgut Erman
İletişim:(tel.veya mail): 5522528856
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Turgut Can ERMAN

Benzer ilanlar

 • Tecrübe arayanlara
  Tecrübe arayanlara
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Konyaaltı (Antalya) - 05/10/2023

  Tasarım,monolitik bitim ,pres seramikler ve porselen bitim konusunda yeterli tecrübeye sahibim.öncelik Antalya olmak üzere iş arıyorum.

 • Hibrid
  Hibrid
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - () - 30/09/2023

  Oklizal vidalı hibrit ti-base protezleriniz yapılır.

 • Mesleğimde. Tecrübeliyim.
  Mesleğimde. Tecrübeliyim.
  Diş Teknisyeni İş Arıyor - Antalya Merkez (Antalya) - 29/09/2023

  Günlük. 25. 30. Üye iş. Yapacak. İş. Yapacagim. Düzgün. Saglam. Bir iş. Arıyorum. Şartlar. Görüşülür

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom