Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

5 senelik tecrübeli

Yayınlanma tarihi: 08/11/2022
Güncellenme tarihi: 19/12/2022
 • Konum: Pendik, İstanbul, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Çocuk gelişimi mezunu olup bu sektöre 2017 yılında girdim. Bir seneden fazladır klinik sorumluluğu yaptım. Bütün işlemlere hakimim, haftanın 5 günü çalışacağım bir klinik arıyorum. (cumartesi- pazar çalışmayacağım bir klinik arıyorum.)
Macrodental, dijidentis, nova, drdentis gibi programları kullanmayı biliyorum.
dentalilan.com

Konum: İstanbul   Pendik ilçesi
İlan numarası: 171525
İlanı veren: Yeter2296
İletişim:(tel.veya mail): yeter2296@gmail.com
İlan verenin diğer ilanları: Yeter kaya

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • BANKOCU ARANIYOR
  BANKOCU ARANIYOR
  Resepsiyon, banko görevlisi iş arıyor - Çekmeköy (İstanbul) - 04/11/2022

  Çekmeköy mimarsinan mah. de bulunan Polikliniğimiz de,Hasta memnuniyetine önem veren, Banko Pozisyonunda görev alacak Hasta Karşılama, yönlendirme, Ön Muhasebe yapabilecek pozisyonuyla ilgili de her daim görevini takip eden, Ekip çalışmasına yatkın v...

 • Banko görevlisi
  Banko görevlisi
  Resepsiyon, banko görevlisi iş arıyor - Sultangazi (İstanbul) - 04/11/2022

  Tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik mezunuyum 5 yıllık tecrübem var macro dental, nova, doctor organizer ve dent soft programlarına hakimim Sultangazi uğur mumcu da ikamet etmekteyim yaptığım işi benimser ve iş disiplin kuralları içerisinde çalışırım ...

 • RUSÇA VE TURKÇE BİLEN BANKO GÖREVLİSİ ARANIYOR
  RUSÇA VE TURKÇE BİLEN BANKO GÖREVLİSİ ARANIYOR
  Resepsiyon, banko görevlisi iş arıyor - Şişli (İstanbul) - 03/11/2022

  AEG DİŞ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİĞİ ŞİŞLİ ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE RUSCA VE İNGİLİZCE BİLEN BANKO GÖREVLİSİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova