????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

BANKO GÖREVLİSİ

BANKO GÖREVLİSİ

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 04/05/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

Pendik merkezde bulunan İstanbul Lazer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz 2007’den beri hizmet vermektedir. İleri teknolojiye sahip bilimsel çalışma ve etik değerlere önem veren kliniğimize prezentabl, pozitif enerjili, güler yüzlü, sosyalleşmeyi seven, mesleğinde ilerlemeyi hedef alan BANKO GÖREVLİSİ çalışma arkadaşı arıyoruz.
1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 04/05/2024 ,
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.

PENDİK LAZER ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 7+ yıldan beri kayıtlı.

Son görülme 4 hafta önce

Favori ilanlar

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
BANKO GÖREVLİSİ
BANKO GÖREVLİSİ tarafından PENDİK LAZER