Ağız Diş ve Çene Radyolojisi (oral diagnoz) uzmanı iş arıyor

Yayınlanma tarihi: 16/11/2023
 • Konum: Atasehir, Atasehir, Ataşehir, İstanbul, Türkiye

2014ten beri oral diagnoz hekimi olarak çalışıyorum. İyi derece ingilizcem ve ispanyolcam var. Part time diagnoz yapbileceğim İstanbul içi bir yer arıyorum. Sağlık turizmi yapan yerlerle de çalışabilir hasta iletişiminde yardımcı olabilirim

Konum: İstanbul   Ataşehir ilçesi
İlan numarası: 234003
İlanı veren: Zeynep
İletişim:(tel.veya mail): 05545177788
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Zeynepo

Benzer ilanlar

 • Avrupa yakası protez uzmanı
  Avrupa yakası protez uzmanı
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Bakırköy (İstanbul) - 14/11/2023

  Uzmanlık sonrası 5 yıldır klinisyen protez uzmanıyım. Profesyonel olarak diğer uzmanlık branşlarının da olduğu, avrupa yakasında klinik arıyorum. Klinik bilgisi ile birlikte mail yoluyla iletişime geçilmesini rica ederim.

 • Ortodonti Uzman İstanbul
  Ortodonti Uzman İstanbul
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Kadıköy (İstanbul) - 14/11/2023

  Alanımda 3 yıllık deneyimim mevcut. Kendime ait iTero taşınabilir tarayıcım mevcut. Part time olarak Kadıköy, Maltepe çevresinde hasta bakabileceğim bir klinik arıyorum.

 • Ortodonti Uzmanı
  Ortodonti Uzmanı
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Başakşehir (İstanbul) - 12/11/2023

  İstanbul ve Kocaeli çevresinde ortodontik tedavilerle ilgileneceğim klinik aramaktayım. Cerrahi ortodontik vakalar, şeffaf plak teknikleri ile ortodontik tedavi, sabit ortodontik tedavi, çocuk ortodontik ve çene yüz ortopedik tedavileri yapabilmektey...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom