Çene cerrahı Fethiye Ortaca Kaş

Yayınlanma tarihi: 18/10/2023
Güncellenme tarihi: 21/11/2023
 • Konum: Fethiye, Muğla, Türkiye
İlanı takip et

Çene cerrahıyım. Klinik ortamında yapabileceğimiz tüm cerrahi işlemler için yardımcı olabilirim.
(İmplant cerrahileri, All on X konsept, sinüs lifting, greft membran uygulamaları, gömülü 20yaş ve kanin diş çekimleri, kist eksizyonları, kemik ogmentasyonları, Tme artrosentez, bruksizm ve estetik botox)

Konum: Muğla   Fethiye ilçesi
İlan numarası: 229320
İlanı veren: Uzm. Dt. Can
İletişim:(tel.veya mail): 0555 5669408
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: cerrah

Benzer ilanlar

 • Muğla Ortodonti Uzmanı
  Muğla Ortodonti Uzmanı
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Muğla Merkez (Muğla) - 17/10/2023

  Diploması olan mezun olmuş ortodonti uzmanıyım. Çok sayıda sabit tedavi uyguladım ve şeffaf plak (invisalign) yapmaktayım. Muğla merkez ve çevresindeki ilçelerde çalışabileceğim klinik aramaktayım.

 • Bodrum Periodontoloji Uzmanı
  Bodrum Periodontoloji Uzmanı
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Bodrum (Muğla) - 23/09/2023

  Bodrum’da ikamet etmekteyim. 2009 da Hacettepe ve 2015 de KTÜ periodontoloji bölümünden mezun oldum. İleri implantoloji cerrahileri, dişeti cerrahileri, estetik dişeti cerrahileri, sinüs lifting, blok greftleme gibi işlemlerde deneyim sahibiyim. Şu a...

 • Endodontist Muğla
  Endodontist Muğla
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Muğla Merkez (Muğla) - 16/09/2023

  Marmaris ve Bodrum da hafta sonu part time çalışacağım iş arıyorum.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom