Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Üye olun ve ilanınızı gönderin. Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Endodonti

Yayınlanma tarihi: 10/03/2023
 • Konum: Bornova, İzmir, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Endodontide doktora yapmaktayım ve part time çalışabileceğim klinik aramaktayım.
dentalilan.com

Konum: İzmir   Bornova ilçesi
İlan numarası: 191249
İlanı veren: dt.deniz
İletişim:(tel.veya mail): 05318356282
İlan verenin diğer ilanları: Deniz İnkaya

Benzer ilanlar

 • İzmir ve çevresi tecrübeli ortodontist
  İzmir ve çevresi tecrübeli ortodontist
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Bornova (İzmir) - 06/03/2023

  Ortodonti uzmanıyım. İzmir ve Manisa'da hasta potansiyeli yüksek klinik aramaktayım. 2010 Marmara mezunuyum, doktoramı Erciyes üni'de yaptım. Dus'tan eski olduğum için uzmanlık belgem de var. Ortognatik cerrahi ve invisalign konusunda tecrübeliyim. t...

 • Endodonti
  Endodonti
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Bornova (İzmir) - 01/03/2023

  Endodontide doktora yapmaktayım, haftanın 2-3 günü çalışabileceğim klinik aramaktayım. Detaylı bilgi için iletişime geçmenizi rica ediyorum.

 • Periodontoloji implantoloji
  Periodontoloji implantoloji
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Karşıyaka (İzmir) - 16/02/2023

  İzmir ve çevresinde part-time çalışabileceğim klinik aramaktayım. İmplant ve periodontal tedaviler konularında yardımcı olabilirim. Cerrahi için gerekli olan fizyo dahil tüm cihazlar ve aletler mevcuttur.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova