PROTEZ UZMANI İŞ ARIYOR ANTALYA MERKEZ

Yayınlanma tarihi: 28/10/2023
Güncellenme tarihi: 10/11/2023
 • Konum: Antalya Merkez, Antalya, Türkiye
İlanı takip et

İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi'nde
lisans ve protetik diş tedavisi doktora eğitimimi tamamladım. 7 yıllık aktif mesleki deneyimimle, İstanbul'da özel kliniklerde protez uzmanı ve staff diş hekimi olarak görev aldım. İmplant üstü ve full protetik tedavilerde çok fazla deneyimim bulunmakta. Antalya merkezde haftanın 5 günü çalışabileceğim bir klinik arıyorum. İletişim numarasından ya da mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Mail: kutlukaslihan@gmail.com

Konum: Antalya   Antalya Merkez ilçesi
İlan numarası: 230984
İlanı veren: Dr. Dt. Aslıhan Kutluk Ayaz
İletişim:(tel.veya mail): 05411927941
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: tansel ayaz

Benzer ilanlar

 • Endodonti Uzmanı
  Endodonti Uzmanı
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Antalya Merkez (Antalya) - 11/10/2023

  Endodonti uzmanıyım. Antalya’da part time ve ya tam zamanlı çalışabileceğim bir klinik arıyorum. Cv için telefonla iletişime geçebilirsiniz.

 • Deneyimli Periodontolog ve İmplantoloji
  Deneyimli Periodontolog ve İmplantoloji
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - () - 29/09/2023

  Sayın Meslektaşlarım ve Değerli Sağlık Kuruluşları, Ben Dt. Tansel Ayaz. Periodontoloji alanında uzmanlaşmış, periodontal hastalıkları doğru bir şekilde teşhis edip tedavi etme konusunda derin bilgi ve tecrübeye sahip bir diş hekimiyim. İstanbul'da ç...

 • İmplant Periodontoloji Cerrahi
  İmplant Periodontoloji Cerrahi
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Muratpaşa (Antalya) - 03/09/2023

  İleri cerrahi, implantoloji ve periodontoloji alanlarında çalışmak üzere Antalya'da, tercihen Muratpaşa veya yakın çevresinde bir klinik arıyorum. Hastayla tüm tedavi süreçlerinde birebir iletişim kurabileceğim iyi ve akıcı ingilizcem mevcut. CV'mi, ...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom