picco banner

 ! Yeni ilanlar onaylandıktan sonra gün içinde yayına girer.

Protez Uzmanı Başiskele

Yayınlanma tarihi: 19/06/2019
 • Konum: Başiskele, Kocaeli, Türkiye

Kocaeli Üniversitesi Dişhekimliği fakültesi protez bölumunden mezunum. İmplant ustu protezler (all one four, proarch, zigoma, overdenture) ve estetik diş hekimliği , immediat implantasyon gibi alanlarda cok vakalarım var. istanbul anadolu yakası ve çevre illerde parttime ve uzun vadeli çalışabileceğim klinik aramaktayım.

Konum: Kocaeli ilanları   Başiskele ilçesi
İlan numarası: 42856
İlanı veren: Protez Uzmanı
İletişim :(Tel. veya mail): 0542 211 66 36
İlan verenin diğer ilanları: ziya

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Kocaeli Ortodonti Uzmanı
  Kocaeli Ortodonti Uzmanı
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Gölcük (Kocaeli) - 04/06/2020

  Kocaelinde yarı zamanlı duruma göre kayıtlı olarak çalışabileceğim klinik arıyorum. Mezun ortodonti uzmanıyım. Şu ana kadar 700 ü aşkın ortodonti hastası tecrübem var. Her türlü ortodontik tedavi yanında ortognatik cerrahi ve şeffaf plak tedavilerind...

 • ortodontist istanbul
  ortodontist istanbul
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Üsküdar (İstanbul) - 04/06/2020

  Merhabalar,1000 üzerinde hasta terübesi olan ortodontistim.istanbul anadolu yakasinda haftanin bir günü ortodontist olarak calisabilecegim klinik aramaktayim.

 • çene cerrahisi uzmanı
  çene cerrahisi uzmanı
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Konyaaltı (Antalya) - 04/06/2020

  antalya merkez veya ilçelerinde part time diplomam ile çalışabileceğim klinik arıyorum.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiç bir ilana aracılık etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi : dentalilancom@gmail.com 

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova