Restoratif Diş Tedavisi uzmanı Eskişehir

Yayınlanma tarihi: 10/10/2023
 • Konum: Eskişehir Merkez, Eskişehir, Türkiye

Restoratif Diş tedavisi dalında uzmanlığımı aldım. Hasta iletişimi yüksek ekip çalışmasına uygun bir hekim olarak Eskişehir ve çevre illerde haftanın 5 günü çalışabileceğim bir klinik arıyorum.

Konum: Eskişehir   Eskişehir Merkez ilçesi
İlan numarası: 227915
İlanı veren: Uzm. Dt. Baturalp
İletişim:(tel.veya mail): 05340366264
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Uzm.Dt. Baturalp

Benzer ilanlar

 • Restoratif Diş Tedavisi uzmanı Eskişehir
  Restoratif Diş Tedavisi uzmanı Eskişehir
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - () - 10/10/2023

  Restoratif Diş tedavisi dalında uzmanlığımı aldım. Hasta iletişimi yüksek ekip çalışmasına uygun bir hekim olarak Eskişehir ve çevre illerde haftanın 5 günü çalışabileceğim bir klinik arıyorum.

 • Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
  Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Eskişehir Merkez (Eskişehir) - 27/07/2023

  Protetik diş tedavisi uzmanıyım Çözümleyemediğiniz zor vakalarda,Full mouth restorasyonlar, her marka ve bağlantı tipinde implant üstü restorasyonlar,laminate veneer restorasyonlar,implant uygulamaları ve minör cerrahi işlemler üzerine part time dest...

 • Protez uzmanı
  Protez uzmanı
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Odunpazarı (Eskişehir) - 19/06/2023

  Protetik diş tedavisi uzmanıyım. Özellikle implant üstü protetik restorasyonlar konusunda tecrübeliyim. İmplant üstü overdenture, All on 4, full mouth vida ve siman retansiyonlu sistemlere hakimim. Farklı implant firmaları ile çalıştım. Eskişehir ve ...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom