Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Üye olun ve ilanınızı gönderin. Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı

Yayınlanma tarihi: 26/01/2023
 • Konum: Antalya Merkez, Antalya, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Restoratif diş tedavisi uzmanıyım, endodontide de tecrübeliyim. Part-time olarak restoratif-endodonti çalışabileceğim klinik arıyorum. İngilizcem mevcuttur.
dentalilan.com

Konum: Antalya   Antalya Merkez ilçesi
İlan numarası: 184316
İlanı veren: Melih Demirkılıç
İletişim:(tel.veya mail): 05074564930
İlan verenin diğer ilanları: Melih Demirkılıç

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Endodonti uzmanı
  Endodonti uzmanı
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Antalya Merkez (Antalya) - 16/01/2023

  2016 erciyes mezunuyum.Endodonti uzmanıyım.İş tecrübem mevcuttur. Antalya ve çevresinde part time veya tam zamanlı olarak çalışabileceğim klinik arıyorum.ilgilenen klinikler için telefon numaram: 5050461992

 • Protetik diş tedavisi uzmanı
  Protetik diş tedavisi uzmanı
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Antalya Merkez (Antalya) - 13/01/2023

  10 yıllık uzman diş hekimiyim, Ankara'da çeşitli kliniklerde görev yaptım.Protetik diş tedavisi alanında tüm tedaviler, cerrahi, dermal dolgu, botoks ve restoratif tedaviler tecrübeli olduğum alanlar. Ankara'dan gelip part-time çalışabileceğim klinik...

 • Vakaya Yönelik Uzman Diş Hekimi
  Vakaya Yönelik Uzman Diş Hekimi
  Uzman Diş Hekimi İş Arıyor - Antalya Merkez (Antalya) - 09/01/2023

  Antalya merkez ve çevre ilçelerde, bonding, posterior indirekt restorasyonlar, gülüş tasarımı ve laminate uygulamaları, diastema kapama, botoks uygulamaları ve endodontik tedavilere yönelik vakaya özel hekim ihtiyacı olan klinikler uzmanklinikvaka@gm...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova