dentgroup İstanbul - Zekeriyaköy Kliniğimizde Haftanın 5 Günü Çalışacak Klinik Koordinatörü Arıyoruz

Yayınlanma tarihi: 15/11/2023
  • Konum: Sarıyer, İstanbul, Türkiye
İlanı takip et

dentgroup , 2006 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde ilk kliniği ile hizmete açıldı. Global standartları kabul edip kendine “Dünyanın en iyi diş kliniklerinden biri olma” hedefini koydu. 2012 yılında kurumsallaşma ve şubeleşme süreçlerine giren dentgroup, alt markası olan dentgroup Kids markası ile 0-12 yaş arasındaki çocuklara özel diş klinikleri konseptini getirdi. 2013 senesinde “Dijital Diş Hekimliği” çalışmalarına başlayan dentgroup , CRM-ERP özelliklerine sahip online dental yazılım olan DentSoft’u geliştirdi. 2015 yılında kendi dijital diş laboratuvarları DentLab’ı hizmete sokarak, 2016 yılından bu yana üst üste iki kez Dünya Şampiyonu olan Eczacıbaşı Kadın Voleybol Takımı’nın ve 2021 yılı itibari ile Darüşşafaka Erkek Basketbol Takımı’nın ağız ve diş sağlığı sponsoru oldu. dentgroup App uygulaması (IOS ve Android) ile hastalarına App hizmeti vermeye başladı. Yıllar içinde dental online randevu ve ödeme sistemini hayata aldı, kendi eğitim platformu dentgroup Academy ile hekim eğitim ve gelişimlerine destek vererek 26+ kliniği ve 200+ hekimi ile hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Her geçen gün klinik sayısını artırarak, diş kliniği deneyimini Türkiye ve uluslararası platformda hayata geçirmeye devam eden dentgroup; ekip çalışmasının önemini biliyor ve büyüyen ailesine aşağıdaki niteliklere sahip yeni takım arkadaşları arıyor…

Şirket politikaları doğrultusunda klinik ile genel müdürlük arası ilişkileri sorunsuzca yürütebileceğine inanıyorsan,
Klinikteki tüm süreçleri takip eder, mesul müdüre raporlarım diyorsan,
Mevcuttaki ekibi yönetir, görev ve sorumlulukları takip ederim diyorsan,
Hastalara ait olan tüm süreçlerin takibini sağlayabilirim diyorsan,
Bütün yasal süreçlerin yürütülmesini sağlarım diyorsan,
Sağlık sektöründe en az 2 yıl deneyimliysen,
Tercihen üniversitelerin sağlık bölümlerinden mezunsan,
Ön muhasebe konularında bilgili ve tecrübeliysen,
Raporlamada kendine rakip tanımıyorsan,
İletişimim kuvvetli, ikna kabiliyetim yüksek diyorsan,
Analitik, dikkatli ve planlı çalışıyorsan,
MS Office programlarına hakimim diyorsan,
Ekibimi iyi yönetir ve denetlerim diyorsan,

Yerin hazır!

Başvurunu bekliyoruz…

Konum: İstanbul   Sarıyer ilçesi
İlan numarası: 233702
İlanı veren: dentgroup
İletişim:(tel.veya mail): https://dentgroup.com.tr/dentgroup-kariyer/
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: dentgroup

Benzer ilanlar

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom