Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Estatica diş kliniği

Yayınlanma tarihi: 27/06/2022
 • Konum: Altınkum, Didim, Aydın, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

aylik ucret 6450. TL

BODRUM
milas da
bulunan
Şubelerimiz için şirketimiz de çalışacak Güçlü iletişim becerilerine sahip, Düzenli ve disiplinli, Diksiyonu düzgün Ekip çalışmasina yatkın Çözüm başarı ve iş geliştirmeye odakli

Deneyimli MUHASEBE
YARDIMCI PERSONEL
ASISTAN
HALKLA ILISKILER ve
MUHASEBE elemanı aranmaktadır..
calisma saatleri 9-8
haftada 1 gun izin 6450 tl net

İrtibat no:0541 684 7224 lütfen whatsapp üzerinden sesli mesaj ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz
DIKKAT
lutfen aramayiniz watsaptan sesli mesaj ile basvuru yapınız
dentalilan.com

Konum: Aydın   Didim ilçesi
İlan numarası: 149123
İlanı veren: Estetica diş kliniği
İletişim:(tel.veya mail): 05416847224
İlan verenin diğer ilanları: Vildannnn

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Yardımcı Hizmetler Personeli
  Yardımcı Hizmetler Personeli
  Diğer eleman arayanlar - Didim (Aydın) - 13/06/2022

  Diş kliniğimize; * Tencere yemeği yapabilecek, * Sıcak/Soğuk içecek servisi yapabilecek, * Genel Temizlik yapabilecek, Personel aramaktayız. Aydın Didim'de Nano Dental Klinik. Altınkum Mah. Karakol Yolu Cad. No: 8/A Didim/Aydın 0090 542 813 30 80 inf...

 • Estetica dental
  Estetica dental
  Diğer eleman arayanlar - Didim (Aydın) - 07/06/2022

  Özel estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Didim şubeleri için B2 ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan personeller alınacaktır İrtibat no:05416847224 lütfen whatsapp üzerinden sesli mesaj ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz ..

 • Personel araç kullanan
  Personel araç kullanan
  Diğer eleman arayanlar - Didim (Aydın) - 07/06/2022

  Özel estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Didim şubeleri için B2 ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan personeller alınacaktır İrtibat no:05416847224 lütfen whatsapp üzerinden sesli mesaj ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz ..

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova